2015 EV BOTU MODELLERİ

Paylaş
 

Kış soğuğu sadece  sokak hayatına değil ev hayatımıza da haliyle geliyor. Aksesuar hayatımızın her yerinde sadeyi zenginleştiren önemli parçalardır. Şıklığım sadece dışarda değil ev hayatında da renkli kişiliğim olsun diyorsanız bu kış ev botunuzu almadan çayınızı kahvenizi elinize almayın deriz. Bu kadar iddialıyız çünkü giydiğinizde çıkaramayacak kadar rahat ve sıcak tutacak.

Birbirinden renkli 2015 ev botu modelleri sizlere fikir olsun diye her zevke uygun galerimizde yer almaktadır. Sizin için sadece tek marka modellerini değil hemen hemen her markadan derlediğimiz ev botlarına göz atmanızı tavsiye ederiz. Twigy ev botlarından tutunda penti ev patik ve bot modellerine varıncaya kadar galerimizde size iyi seyirler dileriz. Keyifli ve sıcacık günler dileriz.

2015 Penti Ev Botu Modelleri

2015 Twigy Ev Botu Modelleri

2015 Panduf Terlik Modelleri Burada…

Bu yazı 266 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. […] Özellikle ayakları çok üşüyen biri iseniz evde ne kadar kalın çorap giyinseniz de fayda etmeyecektir. Bunun için en güzel çözümlerden bir tanesi ev botları. Ev botları ayakları hem sıcak tutuyor hem de şirin bir görüntü katıyor. Bizler de sizler için Twigy 2015 ev botlarının en güzel örneklerini sizler için seçtik. Diğer ev botu örneklerine buradan ulaşabilirsiniz. […]

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz