Eşya Dolabı
Jayda Uras’tan Doğal Kozmetik Ürün Tarifleri
26 Aralık 2013
admin

Jayda Uras’tan Doğal Kozmetik Ürün Tarifleri

Derya Baykal’ın programına katılan Kozmetik Ürünler danışmanı Jayda Uras evinizde kendi kendinize hazırlayabileceğiniz doğal kür yapımlarını paylaştı bizlerle.Hem kuru cilt,...

Reklamlar

Derya Baykal’ın programına katılan Kozmetik Ürünler danışmanı Jayda Uras evinizde kendi kendinize hazırlayabileceğiniz doğal kür yapımlarını paylaştı bizlerle.Hem kuru cilt, hem yağlı ciltli kişilerin uygulaması gereken doğal tariflerin yanı sıra anti aging tariflerini de paylaştı izleyenleri ile.

Jayda Uras’tan Kuru Cilt ve Kırışıklıklara Karşı Yüz Maskesi Yapımı

Kuru Cilt ve Kırışıklıklara Karşı Yüz Maskesi Yapımı

Avokadoyu kaşık yardımıyla oyun ve bir kaseye alın .Kaseye aldığınız avakadoların içine tüm malzemeleri katın ve malzemelerin birbirine iyice karışması için iyice karıştırın.Bu karışımı yüzünüze ve cildinize uygulayın. Jayda Uras cilt temizliği yaparken kesinlikle musluk suyunu kullanmamamızı öneriyor.

Jayda Uras’tan Anti-Aging ve Göz Makyaj Temizleme Sütü

Anti Aging Göz Makyaj Temizleme Sütü

Tüm malzemeleri bir kapta karıştırarak göz makyajınızı temizleyebilirsiniz.

Jayda Uras’tan Cilde Renk Veren Anti-Aging Traş Jeli

Cilde Renk Veren Anti-Aging Traş Jeli

Tüm malzemeleri cam şişeye alın ve bunları iyice karıştırın.Erkekler bu karışımı ıslatarak ciltlerine sürüp traş olabilirler.Ya da bu karışımı traştan sonra kullanabilirler.Bu sizin hem kırışıklıklarınıza iyi gelecek hem de nemlendirici görevi üstlenecek.

Yorumunuz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tüm Hakları Saklıdır © 2012