Eşya Dolabı
Trend Moda: Sırt Çantaları Devrim Yaptı!
25 Haziran 2015
nazan

Trend Moda: Sırt Çantaları Devrim Yaptı!

Bu yıl oldukça trend olan sırt çantaları öylesine renkli ve göz alıcı ki, hiç tarzım değil diyenlerin bile ilgisini çekecekleri...

Reklamlar

Bu yıl oldukça trend olan sırt çantaları öylesine renkli ve göz alıcı ki, hiç tarzım değil diyenlerin bile ilgisini çekecekleri kesin. Günlük hayatta sizlere kolaylık sağlayan bu şık çantaları nasıl kullanırsanız, iddialı bir stil oluşturursunuz. Şimdi sizlere bu sorunun cevabını vereceğim.

Sırt Çantaları Nasıl Kullanılmalı?

Sırt çantanızın sadece eşyalarınızı taşımaktan öte görevleri olsun istiyorsanız, size vereceğim tüyolara çok dikkat edin bence.

Kot bir tişörtle vintage bir çantayı kullandığınızda, sportif bir hava oluştururken, oldukça şık bir stil elde edersiniz.

Eğer giydiğinizi kıyafetin renkleri dışında bir çanta seçerseniz, (bu çantayı tek renkli seçebileceğiniz gibi, iki renklide seçebilirsiniz), ortaya oldukça enerjik bir görüntü sergilersiniz. Size hava katacak bu stili denemenizde fayda var.

Deri sırt çantası; skinny bir jean ve sneakerla kombinlerseniz, çantanızı klasik deri çanta olmaktan çıkarıp, hoş bir stil oluşturursunuz.

Eğer sırt çantası kullanmak istiyorsanız, mutlaka dik bir duruşa sahip olmalısınız. Kanbur bir sırtta, bu çantalar şık durmayacağını size söylemek isterim.

Yorumunuz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tüm Hakları Saklıdır © 2012