Skip to main content

2013 yılı göz makyaj trendleri

 

 

 

 

 

Hanımlar bugün sizler için 2013 göz makyaj trendlerini sizler için hazırladık.2013 göz makyajı trendimizde açık renkler ve hafif pırıltılı farlar bulunmakta.Tabi örneğin göz kapaklarınız çok dışarıda ise pırıltı kullanılmıyor.Normal ölçütlerde bir gözünüz varsa hafif pırıltılı ve açık renk tercih ediliyor.Kaş altının aydınlık renk olması,bunu mümkünse mat renklerle yaparsanız göz kapağına sürülecek olan pırıltı daha önde olacağından güzel bir görünüme sahip olur.

Eyeliner da ise 60’larda dönem eyeliner’ı dediğimiz  kuyruklu ve hafif kalın bir eyeliner kullanabilirsiniz.Bunu gözü düşürmeden  ve kuyruklu yaparsanız  çok hoş bir şekilde gözünüzü çekikleştirebilirsiniz. Genelde eyeliner fırçası ile yapılması daha kolayken eğer siz göz kalemi ile daha rahat yapabiliyorsanız göz kalemini kullanın.Göz altına yine eyeliner ile biraz daha gözün şeklini ön plana çıkarmak için uygulayabilirsiniz.Gözün içinde mümkünse kalem olmasın, çünkü herhangi bir kalem kullanmanız gözün kocamanlığını öldürebilir.

O zamanda göze vermek istediğimiz efekt ortada olmaz.Yani trend olan ferah, parlak, kocaman, ortada olan gözlere sahip olamazsınız. Kısacası 2013’ün gündüz göz makyajındaki trendi; açık renk far, kalın eyeliner, çok fazla kalın kirpikler değil kendi doğal kirpiklerinizmiş gibi uyguladığınız bir rimeldir.

Sizler için 2013 göz makyajı trendlerinden bir kaç örnek hazırladık.Bu göz makyajı örneklerine bakmak için galerimize uğramayı unutmayın.

Resimleri daha büyük görebilmek için üzerlerine tıklayınız.

admin

Hayat dolu,neşeli araştırmayı seven ve araştırdıklarını etrafındakilerle paylaşan uçuk şahıs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.