Skip to main content

2014 Çok Şık Abiye Modelleri

Özel davetlerde düğünlerde özel gecelerde giyilen kıyafetler bayanlar açısından oldukça önem verilen modeller arasında yer almaktadır.Gece elbiseleri 2014 özel koleksiyonlar arasında yer alan abiye kıyafetler genel olarak uzun dar elbise modellerinden meydana gelmektedir.

Düğünler-nişanlar-mezuniyetler için tasarlanan abiye kıyafetler göz alıcı seksi bayanların güzelliklerini tamamen ortaya çıkaran modellerden oluşmaktadır. Yazın sıcak enerjik yapısına uygun desenli ve canlı renklerin yanında koleksiyonların vazgeçilemeyen parçası olan siyah abiye kıyafetlerde oldukça fazladır. Bu sezon gelin adaylarının gelinlik modelleri arasında tercih ettiği tarz kabarık dantelli gösterişli gelinliklerdir. Her gelin özel gününde gelinliğin içinde bir kuğu gibi olmak ve herkesin beğenisini kazanmaktır. Bu sezon tasarlanan gelinlik modellerinin birçoğu tamamen dikkat çekici modellerden meydana gelmektedir.Kabarık gelinlik modelleri 2014 her gelin adayının rüyası olan modellerle zenginleştirilmiştir.

2014-GECE-ELBİSELERİ

Kadın her zaman güzel bakımlı ve göz alıcı olmayı ister bu nedenle giyimine makyajına kullandığı aksesuarlara dikkat eder ve uygun kombinleri oluşturmaya gayret etmektedir. Özellikle mutsuz olan kadınlar direk olarak kendilerini değiştirmek ve yenilikler yapmak için caba sarf etmektedirler. Evliliğinde-işinde-ilişkisinde huzur bulamayan bayanlar direk olarak ya kuaföre ya da alışverişe giderek kendilerini yenilemeyi seçmektedirler.Aldatılan kadın ne yapmalı nasıl bir ruh hali içerisinde olmalıdır? Bakımlı olmaktan vazgeçmemeli asla yanlı kalmamalı ve ihtiyaç duyması halinde mutlaka uzman kişilerden destek almaktan çekinmemelidir. Saçlarını değiştirmek güzel elbiseler giymek egzersiz yapmak depresyonda olan bayanları kendine getirecek etkiye sahiptir.

admin

Hayat dolu,neşeli araştırmayı seven ve araştırdıklarını etrafındakilerle paylaşan uçuk şahıs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.