2015 Bembeyaz Kombinlerin Yazı Olacak!

2015 Beyaz Kombinler Resimler

Beyaz her zaman ilkbahar-yaz sezonunun ana rengi olarak kabul edilir. Ancak bu sezon bunun bir adım ötesine geçecek ve tamamen beyaz giyineceğiz. Evet,2015 yazının en önemli trendlerinden biri bembeyaz giyinmek. Dolayısıyla 2015 beyaz kombinler ile yaza ayrı bir hava katacak!

Beyaza En Çok Beyaz Yakışır!

Baştan aşağı giyildiğinde birçok renk rahatsız edici görünümlere sebep olurken beyazda bunun tam tersi bir durumun söz konusu olduğu aşikar. Beyaza en çok beyaz yakışır! sloganı ile yaza hızlı bir giriş yapmaya hazırlana beyaz modası, bu sezon birbirinden farklı alternatifler sunuyor. Beyaz pantolon, tayt, etek ve şortları beyaz gömlek, tişört ve bluzlarla kombinleyin, hem şık hem trend görünün! İşte bu kadar kolay!

Tabi elbiseleri de unutmamak gerekiyor. Yaz boyunca beyaz elbiseleri beyaz ayakkabı ve çantalarla kombinleyerek günün her anında mükemmel görüneceksiniz. Bu kombinlerin en büyük özelliği günlük hayatta da çalışırken de, yaz partilerinde de giyilebilmeleri. Elbette gideceğiniz yerin havasına uygun elbise ve aksesuar modellerini seçmek kaydıyla. Kısacası 2015 yılında beyaza ve beyaz giymeye doyacağız ve kışa başka renkler giymeye hazır bir ruh haliyle gireceğiz.

Bu yazı 192 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz