Skip to main content
2015-En-Guzel-Davet-Elbiseleri-Resimleri

2015 En Güzel Davet Elbiseleri

Çarpıcı kesimler, şık modeller ve yazın sıcak renkleri ile 2015 ilkbahar/yaz abiye elbiseleri ile şıklığı yaşayacaksınız.
Bu yılın abiye elbise modelleri, dantel detaylar ile oldukça zarif hale getirilmiş. Bu yazın olmazsa olmazları arasında olan danteller, hemen hemen bütün elbiselerde kullanılmış.

İlkbahar yaz sezonunda bayanların beğenisine sunulan davet elbiselerinde; ışıltı, iddialı kesim ve göz alıcı materyaller ile elbiseler büyüleyici bir havaya büründürülmüş durumda.

Kadınları şıklık yarısına sokacak olan davet elbiseleri, belin inceliğini ön plana çıkarmakta. Bütün modacıların koleksiyonlarında, bele vurgu yapan elbiseleri görmekte olduğumuzu söylemek isterim. Kesimi oldukça ustalık isteyen bu elbiselerden, bir tane gardırobunuzda bulundurmanızı öneririm.

Davet Elbiseleri Nasıl Kombinlenir?

Gideceğiniz yerin ağırlığına göre aksesuar seçimi yapmalısınız. Bir mezuniyet gecesinde klasik bir çanta elinize alamayacağınız gibi, şık bir akşam yemeğinde de spor bir çanta ile gidemezsiniz.
Yaşınıza göre şıklığınızı tamamlayacak parçalar seçmeye özen gösterin. Ağır, gösterişli bir kolyeyi 17 yaşındaki genç bir kızın takması ne kadar itici ise, 60 yaşındaki bir bayanında, teenage kolye takması o kadar iticidir.
Giyeceğiniz abiye elbise ne kadar ışıltılı ise; kullanacağınız çanta ya da ayakkabı, bir o kadar sade olmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.