2015 Etek Kombinleri İle Fark Yaratın!

2015 Etek Kombinleri ile Fark Yaratin resim

Bulunduğunuz ortamlarda fark yaratmak mı istiyorsunuz? Bu yazıyı lütfen dikkatle okuyun. Kadın denince akla ilk gelen kıyafet etektir. 2015 etek kombinleri nasıl yapılır diyorsanız, sorunuzun cevabını burada bulacaksınız.

Her boy eteğin farklı kombinleri yapılabilir. Uzun bir etek tercih ediyorsanız eğer üst parçada daha üste yapışan jarse kumaş bir bluz kullanabilirsiniz. Etek kombinleri 2015 sezonunda yaparken midi etek modelleri çok sık karşımıza çıkıyor. Bu yılın trendi retro tarzı yakalamak istiyorsanız, siyah kloş saten bir midi etek üstüne salaş baskılı bir t-shirt tercih edip deri bootie giyerek kombinleyebilirsiniz.

Etek kombinleri 2015 modelleri

Kot etekler de yine 2015 etek kombinleri yaparken ilk akla gelen eteklerden. Hızlı bir şekilde dışarı çıkmak durumunda kaldıysanız mini bir kot etek üstüne sıfır kol canlı renkte bir bluz giymek imdadınıza yetişecektir. Bunun yanı sıra kalem etekler her an şık olmak isteyen bayanların 2015 etek kombinleri tercihlerinin başında yer alıyor. Özellikle resmi bir yere veya işe gidecekseniz siyak kalem eteğin üzerine şifon fiyonk detaylı bir gömlek giymek zarif görünümün garantisi olur.

Bu yazı 196 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz