Skip to main content
2015-Favori-Gelin-Buketleri-Resimleri

2015 Favori Gelin Buketleri

Düğün sezonunun açıldığı şu günlerde, gelinlerin elini süsleyecek olan gelin buketlerinde ne gibi yenilikler var, sizler için araştırdık. Simidi, 2015’in favori gelin buketleri içerisinden hangisi sizin düğün konseptinize uygun, karar verin.

2015 Yılın Trend Gelin Buketleri

Eskiden fazla önem verilmeyen gelin buketleri, her geçen yıl daha da ön plana çıkmakta. Düğününüzün havasını yansıtan ve gelinliğinizin şıklığını bir adım öteye taşıyan gelin çiçekleri, bu yıl oldukça iddialı. Önceki yıllarda gelin buketlerine eklenen dantel detaylar; bu yıl yerini daha sade, doğala yakın çiçeklere bırakmakta. Egzotik çiçeklerden; tomurcuklara kadar, pek çok çiçeğin yer aldığı gelin buketleri modası, sizi de saracağı kesin.

Gel gelelim can alıcı sorumuza. Bu seninin gelinlerinin ellerini süsleyecek olan çiçeklerde, renk ve modeller nasıl? Fotoğraf çekimlerinde ya da düğününüzde şıklılığınıza şıklık katacak çiçeğinizi mümkün olduğunca natürel çiçeklerden seçin. Özellikle; Pudra, mor, krem, yeşil bu yılın trend gelin çiçekleri renkleri. Bu renk ve tonlarda çiçeğinizi seçebilirsiniz.

Hayatınızın unutulmayacak günlerinden olan düğününüzü, daha renkli ve özel kılmak için her türlü detaya gereken önemi vermelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.