Skip to main content
2015-Gelin-Cantasi-Modelleri-Dugunlere-Hazir-Resim

2015 Gelin Çantası Modelleri Düğünlere Hazır!

Bu yılın gelin çantaları öylesine çeşitli ve göz alıcı ki; her gelin adayı bu çantalar içerisinden kendi zevkine göre bir model bulacağı kesin. 2015 gelin çantası modelleri içerisinde; taşlı çantalar, kadife kaplı çantalar, tüylü çantalar, boncuk işlemeli çantalar, gül ile süslenmiş çantalar, inci işlemeli çantalar gibi onlarca model ve desen bulunmakta.

Taş İşlemeli Gelin Çantaları Büyüleyici

Varlığını her anlamda hissettirmek isteyen gelin adaylarının tercihi, taş işlemeli gelin çantaları olacağı muhakkak. Parıltılı taşlar ile süslenen bu çantalar, gelinliğinizin ihtişamını bir adım öteye taşıyacağına emin olun.

İnci İşlemeli Gelin Çantaları İle Şıklığı Yakalayın!

Her anlamda romantik ve zarif olmak isteyen gelinler, inci işlemeli gelin çantaları ile bu etkiye sahip olabilirler. Farklı ebatlarda üretilen bu çantaların portföy modelini kullanmanızı tavsiye ederim. Bu şekilde daha feminen, bir o kadarda zarif bir etki yakalayacaksınız.

Gelin Çantası Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Gelin çantanızın gelinlik modeliniz ile uyum içinde olmasına özen gösterin. Eğer gelinliğiniz fazla taşlı ise, gelin çantanızın daha sade seçin ki, göz yorucu bir etki ortaya çıkmasın.

Kısa boylu iseniz; küçük cüzdan boyutunda ki gelin çantalarını kullanmaya özen gösterin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.