2015 Maxi Elbise ile Rüzgar Gibi Esin

2015 Maxi Elbise ile Ruzgar Gibi Esin Resimleri

2015 maxi elbise modelleri dendiğinde aklımıza şık tasarımları farklı çizgilerle birleştirmiş uzun elbise modelleri geliyor. Uzun elbiselerin çok revaçta olduğu yıllardan bu yana moda rüzgârlarının en şık bahar temsilcilerinden olmayı sürdüren maxi elbise modelleri bu yıl da kendisinden söz ettirecek, güzelliğinize estetik katacak çeşitleriyle sizlerin beğenisine sunuluyor. Çok da kullanışlı olan bu elbise türünü şık olmanız gereken bir davette rahatlıkla kullanarak dikkatleri üzerinize çekebileceğiniz gibi, gündelik hayatta ta oldukça havalı bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Maxi elbise modelleri yeni sezon!!!

Bahar aylarının en sevilen ve en çok tercih edilen modellerinden olan maxi elbise modelleri yavaş yavaş mağazalardaki yerlerini almaya başladı. Bu elbiseleri tercih eden hanımlar aynı zamanda ayakkabı seçmenin zorluğunu da bu modeller sayesinde azaltmış oluyorlar. Herhangi bir babet ya da sandalet ile rahatlıkla kombin edilebilen elbiseler çok kullanışlı. Üstelik boyunu olduğundan uzun göstermek isteyeniniz varsa bu haberimiz tam da onlara göre. Bu elbiseler stiletto ya da dolgu topuklu ayakkabılarla kombinlendiğinde müthiş bir uyuma kavuşuyorlar.

Maxi elbise modelleri ile kombin yapabileceğiniz havalı güneş gözlüklerinden bahsetmedik bile. Düz elbiselerle giyildiğinde hoş görünmeyen gözlük türlerine hevesliyseniz maxi elbiseler tam size göre. Düz modellerini tercih edebileceğiniz bu kıyafetlerin çiçekli modelleri ve geometrik şekillerle bezenmişleri mevcut. Bizim favorimiz ise etnik desenlere sahip modeller. Ayrıca belinizin ince oluşunu göstermek için bu elbiselerin üzerine bir kemer takmanız yeterli.

Bu yazı 176 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz