2015 Midi Etek Şıklığı

2015 Midi Etek Sikligi Resimleri

2015 midi etek şıklığı geçen sezon yarattığı etkiyi bu sezonda da devam ettiriyor. Modacılar midi etek boyunu bu sezon koleksiyonlarının en özel tasarımlarında kullandılar. 2015 midi etek modelleri, bu koleksiyonlarda farklı renk, desen ve türlerdeki kumaşları ile 50,60 ve 90’lı yılların tarzı ile dikkat çekiyor.

2015 midi etek modelleri farklı!

Kadınların daha feminen gözükmelerini sağlayan midi etek modelleri modacılar tarafından dizlerin hemen üzerinde ya da diz altında tasarlanıyor. Yaz sezonu kumaşları olan şifon gibi ince ve şık kumaşlar ile deri, örgü gibi kumaşların tercih edildiği midi etekler ayrıca farklı detayları sayesinde fazlalıklarını gizlemek isteyenler için en doğru etek seçimi olacaktır. Midi etekleri isterseniz bir gömlekle ya da şık bir bluz ile tamamlayabilirsiniz. Bu şekilde yapılan kombinler çalışan kadınlar için oldukça şık bir seçim olacaktır.

Midi etek, asimetrik, pileli, anvelop, piliseli, kloş, kalem etek gibi bir çok modelde karşımıza çıkacak. Bu sezonun modacıların koleksiyonlarında midi etekler, şık ve kadınsı modellerde kullanıldığı gibi günlük ve spor modellerde de oldukça sık kullanıldı. Beli saran yüksel bel midi etek tasarımları ile feminen gözükebilir ya da kloş etek modeli ile zarif bir görüntü elde edebilirsiniz. 2015 modasın da çok sık gözüken retro etkisini midi boy etekler ile de sağlayabilirsiniz. Yaz sıcaklarında tercih edeceğiniz rengarenk şifon kumaşlardan yapılmış modelleri ile de hem rahat hem de şık olacağınız bir yaz geçirebilirsiniz.

Bu yazı 351 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz