2015 Monokrom Modası İle Siyah Beyaz Şıklık…

2015 Monokrom Modasi ile Siyah Beyaz Siklik Resimleri

Kadınların şıklık yarışında öne çıkmalarını sağlayacak ve güzelliklerine asil bir sadelik katacak olan monokrom modası 2015 yılında da öne çıkmaya devam ediyor. Siyah ve beyazın birbiri ile olan uyumunu gözler önüne seren monokrom desenler, zarif bir duruş sağladığı gibi sadece geometrik çizgilerle değil çiçeklerin ve dudak izlerinin olduğu tasarımları ile farklı seçenekler sunuyor.

Monokrom elbiseler nasıl kombilenmeli?

Genellikle siyahın üzerine beyaz monokrom desenler bulunan monokrom elbiseler yine bu renklerle aynı olan ayakkabı, çanta, etek, ceket gibi ürünlerle kombinlendiğinde daha şık durmaktadır. Ancak monokrom ceketler ve ya monokrom gömlekler kot ceketler, kot şortlarla ve ya kot pantolonlarla oldukça şık kombinler oluşturmaktadır.

Monokrom kombinler nasıl renklendirilir?

Monokrom elbise seçimlerinde bulunanlar ve daha renkli görünmek isteyenler için monokromun siyah ve beyazı farklı renklerde kullanılacak olan çanta, şapka gibi aksesuarlarla renklendirilebilir. Ayakkabı ve çanta uyumunu farklı bir renkle ortaya koyup monokrom giyim tarzı ile bunu uyuma ek bir seçim yapıldığında oldukça şık duracaktır.

Bu yazı 203 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz