Skip to main content
2015-Sokak-Modasi-Canta-Modelleri-Resimleri

2015 Sokak Modası Çanta Modelleri

Bu yıl sokak modasında oldukça hareketli ve iddialı çantalar mevcut. 2015 sezonu ile sokak modası çanta modelleri içerisinde, kadınların vazgeçilmezi, mesaj kaygılı cluther çantalar çok trend. Düşüncemi çantam söylesin diyorsanız, bu çantaları kombininize ekleyin bence.

Sokak Modasında Yeni Trend 2015 Çanta Modelleri

Sokak modasında daha cool bir hava estirmek isteyenlerin tercihi; küpler, prizmalar, geometrik desenli çantalar olabilir. Bu yıl oldukça moda olan bu çantalar ile farklı ve bir o kadarda, iddialı bir sitil çizebilirsiniz.

2015 sokak modası içerisinde öne çıkan bir başka çanta modeli ise, tasarım çantalar. Oldukça şık olan bu çantalar ile sıra dışı ve göz alıcı kombinler yapabilirsiniz.

Modanın sürekli değişen kriterleri arasında boğulmak istemiyorsanız, beğenmiş olduğunuz çantayı, istediğiniz gibi kombinleyeceğinizi unutmayın. Sadece dikkat etmeniz gereken ince ayrıntıları atlamamaya özen gösterin yeter.

Daha çok dönemsel bir moda akımının etkili olduğu bu yılın sokak modası çantaları içerisinden, zevkiniz doğrultusunda bir ve ya iki çanta seçmenizi öneririm. Size uygun doğru model çantayı seçtiğiniz taktirde, gardırobunuzda gereksiz kalabalık oluşturmayıp, az parça ile farklı şıklıklar oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.