Skip to main content
2015-Spor-Ayakkabi-Modasi-Resimleri

2015 Spor Ayakkabı Modası Değişti!

Baharı geride bıraktığımız şu günlerde, ayaklarımızı süsleyecek yeni bir trend hüküm sürmeye başladı. Sizler için 2015 spor ayakkabı modası ve bu modaya dair çeşitli bilgileri araştırdık. Lafı daha fazla uzatmadan bu yılın spor ayakkabı trendine bakalım.

Topuklu ayakkabıların rahatsız edeci etkisinden kurtulmak isteyenler, bu yıl oldukça sevinecekler. 2015’in spor ayakkabıları öylesine şık ve göz alıcı ki, bütün gözler ayaklarınızda olacağı kesin. Bu bakışların düşman bakışı olarak değil, şıklığınız karşısında eğilen gözler olarak değerlendirin bence.

Bu yıl moda öylesine renkli ve cıvıl cıvıl ki, spor ayakkabılarda bu renk cümbüşünden nasibini aldı. Ünlü markaların koleksiyonlarında, sizlerin ayaklarını süsleyecek, rengârenk ayakkabılara göz atıp, kendinize yakışan ayakkabıyı seçebilirsiniz.

Renkli ve Tarz Spor Ayakkabılar!

Eskide olduğu gibi sadece spor yapılırken spor ayakkabı modelleri giyilmiyor. Gün içinde şıklığınıza şıklık yapmak için, bu yılın spor ayakkabılarını kombininize ekleyebilirsiniz. Bu şekilde daha enerjik göründüğünüz gibi, giymiş olduğunuz kıyafeti de daha tarz kılacaksınız.

Önümüzdeki günlerde yaz indirimlerinin başlaması muhtemelken, ayaklarınızın içinde rahat edeceği spor ayakkabılarından, ikişer üçer tane alın. Daha uzun yıllar spor ayakkabıların trend olacağını düşünürsek, bu ileriye dönük yatırımınız olmuş olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.