2015 Tayt Modelleri

2015 Tayt Modelleri Resimler

Günlük giyimde hem rahat hem şık olmak isteyen bayanların kurtarıcısı taytlar! Her sene bizi yeniliklerle karşılayan tayt modelleri 2015 tayt modası koleksiyonlarıyla da birbirinden farklı desen ve renkte ürünler sunuyor. Dökümlü tuniklerin ve kazakların yeniden moda olmasıyla, tayt koleksiyonlarının da ürün çeşitliliıi oldukça arttı.

2015 Tayt modası nelerdir?

2015 tayt modelleri arasında her koleksiyonda sık sık gördüıümüz deri yine ön planda. Bağcık detayları deri görünüme estetik katmış. Fiziğine güvenen bayanların tercih etmesi gereken modellerden olan deri taytlar oversized ceketlerin altında çok hoş duruyor.

Kot görümünlü taytlar da  2015 tayt modası denince akla gelen ürünler arasında. Çiçek deseni de yine pantolon görünümlü taytlar arasında yaygın. Yırtık pantolonun bu sezon tekrar moda olmasıyla beraber, 2015 tayt koleksiyonlarında da karşılaşmamız kaçınılmaz oldu. Bunun yanı sıra çapraz şeritler ve boyuna çizgiler hem vücut kusurlarını kapatan hem de daha estetik bir görüntü veren modellerden.

Tayt seçiminizde vücut şeklinizi ön planda tutmalısınız. Kalça ve basen bölgesini kapatan çift kumaş özellikli taytlar, bu bölgeleri kusurlu bayanların gizli sırrı olacaktır.

 

Bu yazı 218 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz