Skip to main content
2015 Tesettur Abiye Modelleri (1) resim

2015 Tesettür Abiye Modelleri

Özel günlerde tesettürlü bayanların vazgeçilmezlerinden olan tesettür abiye modelleri 2015 yılında da göz dolduran modelleriyle vitrinlerde yerini almış durumda. Tesettür abiye modelleri bu sene oldukça renkli ve farklı detaylarla hareketlendirilmiş modellerden oluşuyor. Özellikle dantellerle, taşlarla ve pullarla süslenmiş tesettür abiyeler sezonun trendlerinden.

2015 Tesettür abiye modasında neler var?

Tesettür abiye alanında çok fazla model ve tasarımla karşılaşmak mümkün ancak 2015 tesettür abiye modası belirli çizgilerden oluşuyor.

  • 2015 abiye modelleri kadifenin şıklığını ve çekiciliğini sunarken zarif görünmek isteyen bayanlar için taşlı kemelerle de oldukça hareketli bir görünüm kazanıyor.
  • Tüllerden ve dantellerden oluşan 2015 tesettür abiye modası pelerinli ve taşlarla işlenmiş modellerle de göz dolduruyor.
  • Pullarla hareketlendirilmiş abiye modelleri ile iki parça görünümü veren abiyelerde bu senenin en sevilen trendlerinden.
  • 2015 yılının tesettür abiyede en moda renkler ise yeşil, siyah, altın sarısı, kırmızı ve pudra renklerinden oluşuyor. Bordo renkli abiyelerde dikkat çeken abiye renklerinden.
  • 2015 tesettür abiye modellerinde bu sene şatafatlı bir görüntü yerine sadeliğin minik detaylarla hareketlendirildiği tasarımlar hakim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.