Skip to main content
2015 Tesettur Ferace Modelleri Resimleri

2015 Tesettür Ferace Modelleri

Yeni sezonda bayanların tercih edeceği modeller arasında üst sıralarda bulunan ferace modelleri 2015 yılında da oldukça dolu dolu. Feraceler genellikle yaz aylarındaki kullanımları ve ev içerisindeki rahat kullanımlarından dolayı oldukça tercih ediliyor. 2015 ferace modelleri içerisinde en sade modellerden en dikkat çekici modellere kadar pek çok seçenek bulunuyor.

Ferace modellerinde bu sene neler var?

  • 2015 ferace modelleri kış sezonunda daha kalın kumaşlarla ve koyu renklerle beyaz karlar içerisinde kendini belli etmek isteyen bayanlar için en sevilen modellerden oluşuyor.
  • Fermuarlı ferace modelleri düğmeli modellere göre bu sene daha çok tercih edilen tasarımlardan.
  • Yarasa kollu ferace modelleri de düz kesimli ferace modellerine göre en sevilen modellerden. Tesettür ferace modelleri yarasa kollu olmasının yanında uçları leopar şeritlerle ya da renkli şeritlerle hareketlendirilmiş olarak karşımıza çıkıyor.
  • Kolları bol ve bilekten sıkmalı modellerde 2015 tesettür ferace modelleri içerisinde dar ve düz kesimli modellerden daha çok tercih ediliyor.
  • Kabarık etekli ferace modelleri ve yandan fermuarlı ferace modelleri de 2015 yılında şık görünmek isteyen bayanlar için en trend seçimlerden.
  • Altın sarısı ve ya siyah taşlarla süslü feraceler ve üzerinde elif ve vav harfleri bulunan modeller de 2015 yılının gözdelerinden.

Siyah, kahverengi, gri ve lacivert renklerin yanında yeşil, gül kurusu ve krem tonlarda feracelerde beğenilen renklerden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.