Skip to main content
2015 Tesettur Gomlek Modelleri Resimleri

2015 Tesettür Gömlek Modelleri İle Tarzınızı Konuşturun

Klasik görünümden vazgeçmeyen tesettürlü bayanlar için en güzel seçeneklerin bir araya geldiği 2015 tesettür gömlek modelleri şıklıkta yarışa girecek bayanlar için en çarpıcı modelleri içeriyor. Zarif ve sade bir görünüme sahip olmak isteyen bayanlar için seçenekler sunulduğu gibi pek çok marka da özel günler için tesettür gömlek modelleri ile kataloglarını süslemeye başladı.

Tesettür gömlek modellerini nasıl kombinleyebiliriz?

Sade görünmek isteyen bayanlar için tek renk üretilen tesettür gömlek modelleri mint, pudra, siyah, beyaz gibi pek çok renk ile karşımıza çıkıyor. Üzerinde herhangi bir işleme, kemer ya da bilek detayı bulunmayan tesettür gömleklerdeki sadeliği biraz canlandırmak için koyu renkli ve karışık modelleri olan eşarplar oldukça güzel duracaktır.

Özel günler için ve ya davetlere gidileceği zaman üzeri dantellerle süslenmiş ve ya kemerle detaylandırılmış tesettür gömlek modelleri 2015 yılının vazgeçilmezlerinden olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle arka kısmı tüllerle süslenmiş olan tesettür gömlekler bu yılın vazgeçilmezlerinden.

Üzeri farklı desenlerle ve ya minik çiçeklerle bezenmiş olan gömlekler kadar ekose gömleklerde klasik duruş yerine sportif bir görüntüye sahip olmak isteyen tesettürlü bayanlar için 2015 yılının ideal seçimlerinden. Çift renk detaylı tesettür gömlek modelleri de göz kamaştıran tasarımları ile tercih edilebilecek modellerden oluşuyor. Dış kısmı farklı bir eklenti ile ceket görünümü verilmiş olan gömlek modelleri de farklı bir tarz sergilemek isteyen bayanlar için oldukça güzel seçimlerden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.