2015 Trençkot Modelleri

2015 Trenckot Modelleri Resimleri

Aslında erkekler için de, bayanlar için de değişmez bu kural: koşulsuz ve en basit şekilde şık görünmek isterseniz trençkot giyersiniz. Bu yazımızla sizlere 2015 trençkot modelleri hakkında bilgi vermeyi amaçlıyoruz. Ceket desen ceket değil, palto desen palto değil. Peki nereden geliyor bu trençkot sevdası? İlk olarak I. Dünya Savaşı sırasında askerlerin soğuktan korunabilmeleri için basitçe üretilen bu kıyafetler günümüzde moda dünyasında oldukça önemli bir yer edindi.

Trençkot modelleri  nasıl?

O yıllarda kimin bu tasarımları oluşturduğunu, sihirli dokunuşları yaptığını bilmiyoruz. Fakat trençkot modelleri adeta üzerlerine ölümsüzlük iksiri dökülmüş gibi kadınlar için fani olmayan bir moda ikonu haline gelmiş durumda. Şık kadın dendiğinde akılda canlanan birkaç tarzın ilkbahar ve sonbahar aylarında en çok tercih edileni diyebiliriz. Şimdi de size bu moda ikonu ile ilgili birkaç ipucu verelim.

Henüz trençkot modası hakkında bir fikriniz yoksa ve daha önce bir trençkot edinmediyseniz krem renkli ya da bej renkli bir trençkot alarak bu akıma dâhil olabilirsiniz. Önceki yıllarda dar kesim trençkotlar daha çok tercih edilirken bu yıl bol kesimli spor tarzda modellerin modaya hakim olacağını düşünüyoruz. Kuşaklı ve bol düğmeli modeller, şıklığınıza kullanışlılık katacak. Sizi hem dışarıdan güzel gösterirken hem de cepte durması gereken eşyalarınızı elinizde taşımayı gerektirmeyecek. Eğer sizin hala bir trençkotunuz yoksa bu durumu yeniden düşünme zamanınız gelmiş demektir.

Bu yazı 189 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz