2015 Trend Gelin Saçı Modelleri

2015 trend saç modellerini merak ediyorsanız doğru adrestesiniz. Düğün günü gelinler için bambaşka hayaller içerir. Saç modeli ise gelinlik seçimi kadar önemlidir. Gelinlik modelinize uygun saç modelinizi de belirlemeniz gerekir. Straptez gelinlik modelini giyecekseniz topuz model size sade bir görünüm kazanmanızı sağlar ama saçlarınızı açmak isterseniz daha çok kır düğünleri için uygun bir model olur. Saç örgü modelleri son zamanlarda bayanların tercihi oldu. Söz konusu saç örgü modellerini küçük detaylarla saçınıza şekil verebilirsiniz.

2015 gelinlik modellerine bakarken hangi gelinliğe hangi saç modellerin gideceğine de karar vermelisiniz. Sizler için birbirinden farklı saç modellerini biraraya getirdik ki karar vermekte zorlanmayasınız. 2015 gelinleri saçınız eğer uzunsa saç modelinizde küçük bir detay da içerse saç örgüsüne yer vermelisiniz.

O gün sizin gününüz gelinler, sizi en güzel hale getirecek modeli seçmelisiniz. Hatta beğendiğiniz bi kaç modeli fırsatınız varsa deneyip görmelisiniz hangisi size daha çok yakışıyor hangi saç modeli sizi daha iyi yansıtıyorsa onu seçmelisiniz.Kaldı ki prova yapmayan kuaförle kesinlikle anlaşmayın. Prova da zaten neyi yapıp neyi yapmayacağınızı anlayıp noksanları gideriyorsunuz.

2015 Gelin Saçı Modelleri

2015 Gelin Saçı Modelleri

2015 Gelin Saçı Modelleri

2015 Gelin Saçı Modelleri

Bu yazı 320 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz