Skip to main content

2015 Viktoria’s Secret Bikini Modelleri

Dünyaya yön veren markalardan olan Vitoria’s Secret 2015 yılı kataloğunda birbirinden güzel bikini modelleri ile bayanların çekici ve şık görünmesine yardımcı olmaya devam ediyor. Genç bayanların ve yetişkin bayanların tercih ettiği Viktoria’s Secret cıvıl cıvıl bir yaza adım atmak isteyenler için renkli tasarımlar sunuyor.

Viktoria’s Secret Bikinilerinde Bu Yaz Neler Var?

Leopar desenlerinin yoğun olarak kullanıldığı Viktoria’s Secret bikini modelleri renkli çiçeklerin kullanıldığı tasarımlar sunuyor. Beyaz renk modasına uygun olarak üretilen Viktoria’s Secret bikinileri saten modelleri ile de dikkat çekiyor. Deniz esintisini hissetmek isteyen bayanlar için mavi ve beyaz renklerin kullanıldığı modellerde oldukça şık duruyor.

Siyah, fuşya, limon yeşili, pudra, lacivert gibi renklerin yanı sıra vintage modasını da yansıtan bikini modellerine rastlamak mümkün. Straplez ve bağcıklı modellerin daha fazla işlendiği 2015 Viktoria’s Secret bikini modelleri askılı ve transparan modelleri ile de dikkat çekiyor. 20 dolardan başlayan bikini modelleri farklı renk seçeneklerinde ve farklı bedenlerde bayanlara sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.