Skip to main content
2015-Trendi-Breton-Desenler-Resimler

2015’in Trendi: Breton Desenler

Bu yılın başından beri oldukça trend olan breton desenler, bu yazıda sizi de etkisi altına alacak. Hemen hemen bütün parçalarla kullanılan bu şık desenler, her kesin gardırobunda olmalı.

Breton desenler vücudu biraz hacimli gösterse de, zarif kadınlar bu desenleri rahatlıkla kullanabilir. Bedenini iyi tanıyan; bölgesel fazlalıkları olan bayanlarda, bu breton desenli kıyafetler ile farklı kombinler yapabilir. Mesela basen problemi olan bayanlar; breton desenli kıyafetleri üst bedenlerinde kullanmalılardır. Alt kısmı kilolu olanlar ise; breton desenli bluz ile sade bir etekği kombinleyebilir.

Breton Desenleri Nasıl Kombinlemeli?

Bu yıl farklı farklı parçalar trend olsa da, yılın en etkileyici moda akımı breton desenli kıyafetler diyebilirim. Size hangi parça uygunsa; gardırobunuzda bu desenli kıyafetlerden, en az bir tane bulundurun derim.

Bu göz alıcı desenli kıyafetleri nötr bir renk gibi düşünüp, istediğiniz bir kıyafetle kombinleme özgürlüğüne sahipsiniz. Öyle ki, desenli kıyafetlerle bile breton desenler içeren parçaları eşleştirebilirsiniz.

Giydiğiniz breton desenli bir bluzu daha göz önüne çıkarmak için, deri ceketlerden faydalanabileceğiniz gibi, kot ceketler ile de bu etkiyi sağlayabilirsiniz. Ya da bu desenlere sahip bluzunuzu; kalem eteklerle, pileli eteklerle, Jean pantolonlarla kombinleyebilir, göz alıcı bir stil oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.