Skip to main content

2016 Ceket Modelleri

 

Hem bayanlar hem de erkekler özel günlerde, resmi günlerde, mevsime bağlı soğuk ve rüzgarlı günlerde ceket giyimini uygun bulurlar. Kaban görevi görebilen bu ceketler onları soğuğa karşı korurken aynı zamanda tarz yaratmalarına da olanak sağlar. Geçmişten beri görmeye alışkın olduğumuz bazı ceket modelleri vardır. Bunların başında deri ceketler gelmektedir. Deri ceket gibi ceket türleri artık kalıplaşmıştır ve ceket türleri denince akıllara direk o gelmektedir. Peki, 2016 yılında da öyle mi olacak? Sizler için 2016 ceket modellerini inceledik ve detayları aşağıda sizler için paylaştık.

Alışılagelmişin Dışında

Görmeye hep aşina olduğumuz deri ceketler bu yıl da boy gösterecek. Fakat çok eskilerde üretilen bir ceket türü var ki 2016 yılında tekrar hayat kazanacak. Bu ceket türü kaşe. Kaşe ceketler çok eski zamanlarda kullanılmakta olup bakımı ve temizliğinin zor olduğu ileri sürülerek modacılar tarafından tasarımı askıya alınmıştır. Fakat bizim duyumlarımıza göre kaşe ceketler 2016 yılında tekrar vitrinlerde boy gösterecek

Renkli Deri Ceketler

Deri ceket denilince akla kahverengi ve siyah tonlarındaki ceketler gelir. Fakat 2016 yılında değişik renklerde deri ceketler ile karşılaşırsak hiç şaşırmayın. Bazı modacıların kafa kafa verip aldığı bu kararı uygulayacak olmaları çoğu moda tutkununu mutlu etti. Piyasada her tür renkte deri ceket görmek artık mümkün olacak gibi duruyor.

2016 Ceket Modelleri Resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.