Skip to main content

2016 Damatlık Modellerinde Yenilik Devam Ediyor

2016 yılı için gelinlikler birbirinden farklı tarzlarda hazırlanırken, damatlıklar da unutulmadı ve en yeni, en modern çizgilerle koleksiyonlarda yerini aldı. Bu yılın damatları dahar dar ve kısa paçalar giyecekler. Aynı zamanda ceketlerde kısalacak ve yaka bölümleri küçülüp ipek ayrıntıları ile yenilenecek. Bunlarla beraber bu yıl spor tarzdaki damatlıklar ilgi çekenler arasında bulunuyor. Klasik çizgilerin dışına çıkmak isteyen ve özgürce kendi stillerini yansıtmak isteyenler için 2016 damatlık modeli bakımından sıra dışı, özgün tasarımlar sunuyor.

 

Kapalı mekan düğün günlerinde tercih edilen smokinler, bu yıl farklı kesim ve çizgilerle karşımıza çıkıyor. Daha spor ve modern tasarımlar ile 2016 yılına damgasını vurmaya hazırlanıyor. Ayrıca damatlık takımlarda renk olarak da değişimler söz konusu. Artık daha renkli damatlıklar görmek mümkün. Siyah ve beyaz gibi klasik renklerin yanı sıra mavi, bej, hardal sarısı, yeşil gibi farklı tonlarda takım elbiseler damat adaylarını bekliyor.

 

2016 damatlık modeli açısından oldukça renkli ve farklı stillere hitap ediyor. Yakalarda saten yada ipek kumaş detayları, farklı kol düğmesi ve yaka detayları, ceket ile pantolonun farklı renk-desenlerde tasarlanması ve daha pek çok değişim görmek mümkün. Kış damatları için üçlü takımlar öne çıkarken yaz damatları için ikili takımlar tercihler arasında. Gelinlik ile aynı renk tonlarında takım elbise seçerek harika bir uyum yakalayabileceğiniz gibi tamamen farklı bir renk seçerek stilinizi ortaya koyabilirsiniz.

 

Günümüzde daha ekonomik olması açısından kiralık damatlıklar da tercihler arasında bulunuyor. Modaevlerine sıfırdan diktirip kiralayabileceğiniz gibi hazır olanlardan alma imkanına da sahipsiniz. Ekonomik problemi olmayan damat adayları ise satın alarak yıllarca saklayacakları bir hatıra edinebilirler.

2016 Damatlık Modellerinde Yenilik Devam Ediyor Galerisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.