Skip to main content

2016 Kısa Saç Modelleri

Kısa saç modelleri içinde maskülen bir duruş yakalamak için sezonun kısa saç modellerine göz gezdirin. Yüz tipinize uygun olan herhangi bir saç modelini kendinize uygun olarak yeniden yaratabilirsiniz. Kısa saç modeli her ne kadar erkeksi bir görünüm sergilese de; kıyafetlerinizle bütün olarak kullandığınızda size çekici bir görünüm kazandıracaktır.

1- Ön Hareketli Kısa Saç Modelleri 

Ön kısımları daha uzun ve arka tarafı kısa olan saç modelleri ufak yüz hatlarına sahip olan kadınlar için biçilmiş kaftandır. Kahverengi gibi renk tonlarıyla bir arada kullanıldığında yüzü daha yumuşak gösterir. Sezonun beğeni ile kullanılacak saç modelleri içindedir.

fft20_mf5703687

2- Üst Kısım Hareketli Saç Modelleri 

Alt tarafların daha kısa üst kısımların daha uzun olduğu kısa saç modellerinde üst kısımdaki saçlar daha hareketlidir. Saç bakım ürünleri ile üst taraf belli bir şekil olmaksızın elle hareketlendirilir. Bu saç tiplerinde sarı gibi baskın renkler kullanılır. Yeni sezonda yüz tipinize yakışıyorsa sizde bu kısa saç modelini kullanabilirsiniz.

635

3- Yan Taranmış Kısa Saç Modelleri 

Ön tarafta yer alan saç tutamlarının daha uzun tutulmasıyla meydana gelen yan taranmış kısa saç modelleri; yüzü yuvarlak olan kadınlar için idealdir. Bu tip saçlarda önemli olan saç rengini ortaya koyacak modeller sergilemektir. Saçların ön kısmı yan tarafa doğru taranır ve arka bölüm daha kısadır.

Klasik-bayan-kısa-saç-modelleri

4- Ön Perçem Kısa Saç Modelleri

Ön kısımda uzunlu kısalı perçemler bulunan bu saç tipleri yaz mevsiminin en cool saç modelleri arasında yer almaktadır. Cool bir görünüm vermesinin yanı sıra oldukça kullanışlı olan bu saç modellerinde yine yan taranmış şekiller kullanılabilir. Arka kısmı tamamen kısa olan bu saç türleri genellikle yumuşak renk tonları ile bir arada kullanılır.

Kısa-Kadın-saç-modelleri-2016

5- Dalgalı Kısa Saç Modelleri 

Kısa saç seven kadınların severek kullanacakları bir model daha. Dalgalı kısa türleri orta yaş gurubunda olan kadınlara hitap eder ve kullanımı oldukça kolaydır. 2016 kısa saç modelleri içinde hareketli saç görünümü isteyen kadınlar için ideal bir saç modelidir.

Bayan-Kısa-saç-Modelleri-2016

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.