Skip to main content

2016 Modasında Deri Ceket Modelleri

Kadınlara şık ve asi bir görünüm katan deri ceketler bu yıl en yeni en trend modelleriyle karşımıza çıkıyor. Soğuk dönemlerde hem rahat etmek hemde ilgi çekici şıklık kazanmak isteyenler için deri ceket kombinlerini öneririz.

 

2016 moda deri ceket modelleri pek çok ünlü giyim markasının koleksiyonunda en havalı tasarımlar ile yerini aldı. Bu ceketler her tarza ve her kıyafete uyum sağlayabilme özelliğine sahip. Uzun etekler, elbiseler ve pantolonlar vb. herşeyle kullanabilirsiniz.

 

Renkli Bir Sonbahar-Kış Sezonu

Sıradışı stilleri olan bayanlara hitap eden kışlık deri mont ve ceket modelleri içinde yer alan renkli deriler sokakta herkesin ilgisini üzerinize çekecek nitelikte. Sıkça rastladığımız kombinler arasında boyfriend ve skinny pantolonlar ile kullanımları yer alıyor. Klasik kesimde yada spor tasarımda olan deri ceket modelleri bu sezon mavi, kırmızı, turuncu gibi canlı renkler ile sokakları süslüyor. Bilhassa 2016 moda deri ceket modelleri arasında kırmızı deri ceketler öne çıkıyor. Deri denildiğinde akla gelen ünlü markaların koleksiyonlarında kırmızı deri ceketlere sık rastlıyoruz.

 

Bununla beraber siyah, kahve tonları ve hardal sarı deri ceketler yine her sezon olduğu gibi sık göreceklerimiz arasında. Trend deri ceketlere baktığımızda zımba, püskül ayrıntılar ve büyük metal düğmeler göze çarpıyor. Ayrıca farklı kesimlerdeki ceketler dikkat çekiyor. Deri ceketleri pantolonların yanı sıra salaş, çiçek desenli, kloş etekler ile tamamlayabilirsiniz. Ayrıca midi boy yada uzun elbiseler ile kombinleyebilirsiniz.

2016 Modasında Deri Ceket Modelleri Resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.