Skip to main content

2016 Ofis masası fiyatları

Günlük hayatımızda işlerimizi daha çok masa başı yürütmemiz sebebiyle günümüzün çoğunu masada geçirmekteyiz. Bu nedenle çalışma ortamımızın rahatlığı oldukça önemlidir. İş hayatınızda rahatsız şartlarda çalışmanız özel hayatınızda da sorunlar yaşamanıza neden olabilmektedir. Bu nedenle çalıştığınız ortam, oturduğunuz sandalye hatta çalışma masanız bile önemli bir yere sahiptir. Bu noktada ofis masaları farklı zevklere hitap etmektedir.

Fiyatlar neye göre değişmektedir?

Amaçlarına, büyüklüğüne ve modeline göre değişen ofis masası fiyatları her bütçeye uygun seçenekleriyle sizi konforlu bir iş hayatına kavuşturacaktır. Bu fiyatların değişmesindeki etkenler kullanılan ağaç türü, masa büyüklüğü, ağaç kalitesi gibi faktörler olabilmektedir. Aynı zamanda masanın kullanım amacına göre de değişen fiyatlar oluşabilmektedir.

Ofis masası seçiminde dikkat etmeniz gerekenler:

  • Masaların güzelliğinden daha önemli bir detay da ofis yerine uygunluğudur. Her zaman beğendiğiniz masa için ofisinizde uygun bir yer bulunmayabilmektedir. Bu yüzden önce yer tespiti ve büyüklüğünü belirleyip masanızı almak sizin için daha doğru bir karar olacaktır.
  • Ofiste kullanacağınız masanın kullanım amacı da masa seçiminizde oldukça önemlidir. Örneğin çizim amaçlı kullanacağınız masaların geniş olması kullanım rahatlığınız açısından daha uygun olacaktır.
  • Boyunuzun da masa seçiminde etkisi büyüktür. Alçak masalarda uzun boylu kişilerin çalışması zor olacağından daha yüksek masalar uygun olacaktır.

Her bütçeye hitap edecek ofis masası fiyatları geniş bir aralığa sahip olup, kalite veya kullanım amacına göre değişmektedir.

Güncel 2016 Ofis masası fiyatları ve resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.