Skip to main content

2016 Sonbahar Etek Kombinleri

Kadınların en çok kullandıkları parçaların başında, hiç kuşkusuz etekler gelir. Şimdilerde sonbahar etekleri vitrinleri süslemişken, alış verişi seven kızlar bir an önce kendilerini evden dışarı atmalı. Sonbahar etek modası öylesine iddialı ki, alış veriş sepetinizi bu etekler ile doldurabilirsiniz. Bence olayı fazla abartmadan, bu eteklerden iki tane almanız yeterli olacaktır.

Sonbahar Etek Kombinleri

Yeni yılın sonbahar etek modelleri içerisinde; sonbahar uzun etek modelleri olduğu gibi, diz altı modellerde mevcut. Bazı markaların sonbahar etek koleksiyonunda, her boyda etek bulabileceğinizi söylemek isterim.

Yeni yılın sonbahar etek modasında, desenli eteklerin yanı sıra, düz renk eteklerde mevcut. İster çiçek desenli etek isteyin, ister çizgili etek, ister sade…

Herkesin kendi zevkinden izler bulabileceği bu etekler ile harika kombinler yapmaya ne dersiniz. Çiçek desenli uzun bir etek seçin. Bu eteği salaş bir hırka ile tamamlayın. Bu kombini etkili kılmak için, bağcıklı bez ayakkabı kullanın. Çanta seçimini size bırakıyorum. Ama ben bu kombinde, büyük bir çuval çanta kullanırdım.

2016 Sonbahar Etek Resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.