2016 Takı modelleri

Paylaş
 

 

                Hanımların giyim kuşama verdiği önem herkes tarafından bilinen bir gerçek. Peki, kıyafetler ile birlikte takılan ve şıklığınızı tamamlayan takı modelleri hakkında ne dersiniz? Son dönemde taktığı takılara bir hayli özen gösteren hanımlar için 2016 koleksiyonunda yer alan gerdanlık, kolye, küpe, yüzük, bilezik ve bilekliklerden bahsedeceğiz.

Gerdanlıklar;

                Özel günlerde hanımların vazgeçilmezi haline gelen takı gerdanlıklar. Yakut, inci, altın, gümüş ve pırlanta gerdanlıklar günümüzde bayanların favorisi konumundalar. Kayık yaka veya straplez gelinlik ve abiyelerde çok tercih edilen gerdanlıkları sizler de kullanarak güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

Kolye;

                Fantezi, anturaj ve dizi inci olmak üzere üç farklı çeşidi bulunan kolyeler, yapıldığı maddeye göre pırlanta, elmas, yakut, gümüş, altın, onix, safir ve daha birçok çeşidi bulunmaktadır. Altın kolyelerde 8, 14, 18 ayar seçenekleriniz bulunmaktadır.

Küpe ve yüzükler;

                Yüzükler günümüzde altın, gümüş ve pırlanta olmak üzere üç farklı çeşitte üretilmekteler. Tema olarak nazar boncuklu, mineli, renkli taşlı ve CZ (atom taşlı) yüzüklerden bahsedebiliriz. Pırlanta yüzüklerde tek taş ve beş taş alternatiflerine sahipsiniz. Küpelere gelecek olursak; altın, gümüş, pırlanta, inci ve swarovski küpelerden bahsedebiliriz.

Bileklik ve bilezikler;

                Altın, deri, gümüş ve metal yapım maddelerinde bileklikler bulunmaktadır. Bileziklerden bahsedecek olursak; kelepçe, 22 ayar, Trabzon hasır, Fantezi Mega, burma bilezikler olarak ayırabiliriz. Siz de 2016 takı modellerini inceledikten sonra size uygun takı modelini rahatlıkla bulabilirsiniz.

 2016 Takı modelleri resimleri    

          

Bu yazı 228 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz