Skip to main content

2016 Trendi: Kısa Gelinliklerde Moda

2016 yılının gelinlik moda trendleri arasında kısa gelinlikler öne çıkıyor. Genellikle genç gelin adayları tarafından tercih edilen kısa gelinlikler mini, midi ve diz altı olarak farklı boylarda tasarlanıyor. Düğününde rahat hareket etmek isteyen ve modern bir gelinlik arayanlar için gelinlik seçenekleri arasında yer alıyor. Ayrıca sadece nikaha giderken bu modelleri tercih edebilirsiniz. Günümüzde yeni nesilin farklılık arayışına paralel olarak modacılar mini gelinliklere koleksiyonlarında yer verdi.

 

2016 kısa gelinlik modelleri incelendiğinde farklı vücut hatlarına hitap eden tasarımların yer aldığını görüyoruz. Önümüzdeki sezonda mini etekli, V yaka dantel ve tül karışımlı gelinlikler orta boy duvaklar ile tamamlanıyor. Truvakar kol ayrıntısıyla dikkat çeken bu modelleri after partide giyebilirsiniz. Başka bir model ise mini fırfırlı gelinlikler. Organze kumaştan üretilen bu mini gelinlikler dikkatleri bacaklara çekiyor. Bel kısmında gold kemer ile feminen bir hava katılıyor. Özellikle atletik vücuda sahip olanlar için uygun.

 

Düğünde çok çekici bir görünüm istemeyenlerin imdadına midi boy gelinler yetişiyor. Midi boy gelinlikleri yeni sezonda bisiklet yaka, a ve prenses kesim olarak görüyoruz. Bu modelleri kullanırken saç modelinizi 50’li yıllara göre yaptırırsanız vintage bir görünüm yakalayabilirsiniz. 2016 kısa gelinlik modelleri arasında straplez yaka ve önü kısa arkası uzun asimetrik eteğiyle saten gelinlikler dikkat çekiyor. Basenlerin geniş olduğu armut vücut tipine sahip gelin adayları için ideal bir model olup dalgalı topuzlar ile beraber harika bir uyum sağlıyor.

2016 Trendi: Kısa Gelinliklerde Moda Resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.