Skip to main content

2017 Bayan Örgü Eldiven Modelleri

Yeni sezonda bayan eldiven modelleri parmaksız veya uzun bilek modelleri ile her zevke hitap edecek. Gençlerin ve ileri ki yaş grubundan her kadının kullandığı örgü eldivenler renkli iplerle estetik görüntüsünü öne çıkarıyor.

1- 2017 Tarz Bayan Örgü Eldiven Modelleri 

2017 yılının kış ayı oldukça renkli geçecek. Tarz eldiven modelleri ile örgü eldivenlerin birleşiminden meydana gelen eldivenler sizi stil sahibi biri haline sokacak. Deri eldivenlerinin farklı kesimlerinden ilham alınarak hazırlanan örgü eldivenler renkli iplerle enerjik hale getirilmiş.

yeni-tasarım-örgü-eldiven-modeli-491x420

2- 2017 Parmaksız Örgü Eldiven Modelleri 

Örgü eldivenlerin içinde rahatlıkla parmaklarınızı kullanmaya imkan tanıyan eldivenlerden biri de; parmaksız eldivenler. parmaksız eldivenler farklı renkleri ve kurdele ayrıntılarıyla yeni sezonda da sizi şık gösterecek aksesuarlar içinde bulunuyor.

gri-mavi-fiyonklu-örgü-eldiven-modeli

3- 2017 Palet Örgü Eldiven Modelleri 

Örgü eldiven çeşitleri içinde bulunan palet eldivenler parmaklarınızı eldiven içinde rahat bir şekilde hareket ettirmenizi sağlıyor. Örgü eldivenler içinde rahatlık arayan kadınlar için oldukça ideal. Renkli modellerini seçerek spor kıyafetlerinize uyumlu bir eldiven kombini yapabilirsiniz.

aface3793fd62d43852e9eba62245f74

4- 2017 Çiçekli Örgü Eldiven Modelleri 

Yeni sezonda çiçekli örgü eldiven modelleri cıvıl cıvıl renkleriyle içinizi ısıtacak. Eldivenlerin dış yüzeylerine uyarlanan çiçek figürleri eldivenleri sevimli bir hale sokacak. Pastel renkli eldivenlerle çiçeklerin uyumu eldivenlerin şıklığını kuvvetlendirecek.

tig-isi-cicekli-orgu-eldiven-modeli

5- 2017 Uzun Örgü Eldiven Modelleri

2017 senesinin en hit eldivenleri içinde uzun örgü eldiven modelleri yer alıyor. Dirseklere kadar uzanan uzun örgü eldiven modelleri renkli modelleriyle tam bir bahar havası estirmenizi sağlayacak. Örgü eldivenler içinde uzun bilek boylarıyla dikkat çeken bu eldivenlerde değişik örgü motiflerinden faydalanılmış. Modelleri daha estetik göstermek için bilekte file örgü modelleri kullanılmış. Örgü eldiven çeşitleri çift renkli olduğu gibi tek renkli örgü eldiven çeşitleri de mevcut. Turuncu, mavi, kırmızı ve mor gibi renkler sezonun en çok kullanılan örgü eldiven çeşitleri içinde yer alıyor.

ren-renk-el-örgüsü-parmaklı-uzun-eldiven-modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.