Skip to main content

2017 Gecelik Modelleri

Gecelik modelleri 2017 sezonunda da seksi dokular ve modellerden meydana geliyor. Dantelli, transparan ve mini geceliklerin yanında uzun etek detaylarıyla da seksi görünen gecelik modelleri mevcut.

1- Transparan Detaylı Gecelik Modelleri 

2017 sezonunun popüler gecelikleri arasında yer alan transparan dar kesim gecelik modelleri seksi görünmeniz için üretilen gecelik modelleri arasında yer alıyor. Vücudun belli noktalarını kapatan bu gecelikler daha çok siyah renklerle bir arada tasarlanmış görünüyor.

MS6125

2- İki Renkli Gecelik Modelleri 

İki renkli gecelikler sezonun renkli giyinmeyi seven kadınları için biçilmiş kaftan. İnce askılardan meydana gelen bu geceliklerin üst ve etek uçlarında kullanılan farklı renkler gecelikleri hem seksi hem de şık bir görünüme kavuşturuyor.

Bayan-gecelik-modelleri-2017

3- Mini Gecelik Modelleri 

Mini gecelik modelleri 2017 sezonunda fiziği düzgün olan kadınları daha çekici gösterecek. Kısa etek detaylarına sahip olan bu geceliklerde aynı zamanda dantel gibi çekici öğelerde yer alıyor. Vücut hatlarını tamamen ortaya çıkaran bu gecelikler çekici renkleriyle birlikte sizi daha erotik bir görünüme kavuşturacak.

d8c364a2-ef65-410a-8e83-26c5a08f79fa

4- Dantel Gecelik Modelleri 

Dantel gecelik modellerinde üst kısmın tamamen dantelden meydana geldiği gecelik modelleri vücudunuzu ortaya dökecek ayrıntılara sahiptir. Seksi kadınların tercihleri içinde yer alan dantel geceliklerin ön kısa arka kısmı uzun olan tasarımları da bulunmaktadır. Dantel gecelik modellerinde yine seksi renkler sıklıkla kullanılır. Siyah, kırmızı ve beyaz gibi renkler dantel geceliklerin en çok kullanıldığı renkler arasında yer alır.

siyah-gecelik10

5- Renkli Gecelik Modelleri 

Renkli gecelikler son yıllarda zirveye tırmanan gecelik modelleri arasında yer alıyor. Mor gibi asi ve seksi renklerin gücü çekici gecelik modelleriyle bir araya getirilerek başarılı şekilde kullanılıyor. Kısa veya uzun etek detaylarıyla göz kamaştıran bu gecelik türlerinde dantel, şifon ve saten dokuların esrarengiz büyüsünden faydalanılarak gecelikler modaya uygun hale getiriliyor. İkili takım halinde giyilebilen bu geceliklerin dış kısmında da sabahlık olarak kullanılabilecek bir parça bulunuyor.

saten-gecelik-sabahlik-takimi-3321

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.