Skip to main content

2017 Gelin Ayakkabısı Modelleri

2017 gelin ayakkabısı modelleri her yıl olduğu gibi 2017 yılında da renkli ve görsel detaylarıyla dikkat çekiyor. Taşlı gelin ayakkabılarının yanı sıra; ve kısa topuklu gelin ayakkabıları zevklere göre farklılık gösteriyor.

1- Dolgu Topuk 2017 Gelin Ayakkabısı Modelleri 

Dolgu topuk gelin ayakkabıları rahatlık arayan kadınların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Renkli topuklarıyla dikkat çeken bu ayakkabılarda kalp detaylar oldukça şirin gözüküyor. Bilekten bağlamalı dolgu topuk gelin ayakkabı modellerinde ayrıca yazı ile mutluluk ifade eden tasarımlarda bulunuyor.

gelin-ayakkabısı-3

2- Taşlı 2017 Gelin Ayakkabısı Modelleri 

Gelin ayakkabısı modellerinin en nadide parçaları arasında taşlı modeller yer alıyor. Taşlı gelin ayakkabıları arka veya ön yüzeyde yer alan taşlardan meydana geliyor. Krem veya beyaz renk ayakkabılarda görülen taşlı detaylar ince topukla bir araya geldiğinde son derece estetik görünüyor.

2015-gelin-ayakkabısı-modelleri-yeni-sezon

3- Spor Görünümlü 2017 Gelin Ayakkabısı Modelleri 

2017 gelin ayakkabısı modelleri arasında spor modellerde bulunuyor. Düz taban olan bu spor ayakkabılarda inci, taş ve kurdela gibi ayrıntılarda bulunuyor. Rahatlık isteyen gelinlerin ilk tercihi olacak olan spor görünümlü gelin ayakkabısı modelleri uzun boylu kadınlar tarafından tercih edilecek.

gelin-ayakkabısı-süsleme-modelleri-2016-9

4- Renkli 2017 Gelin Ayakkabısı Modelleri 

Renkli gelin ayakkabısı modellerinde gelin çiçeği ile aynı renk olan gelin ayakkabıları oldukça modern bir görünüm sergilemenizi sağlayacak. Pembe, fuşya ve kırmızı gibi renklerden meydana gelen ayakkabılar beyaz gelinliğin zarafetini artıracak cinsten.

fft68_mf98831

5- Kurdela Detaylı 2017 Gelin Ayakkabısı Modelleri 

Kurdela detaylı gelin ayakkabısı modellerinde bilekten kurdela ile bağlanan ayakkabılar bilekleri de zarif gösterecek. Krem rengi ve beyaz gibi ayakkabılarda kullanılan kurdelaların yanında dantel detaylı ayrıntılarda bulunuyor.

2016-gelin-ayakkabisi-modelleri

2 yorum “2017 Gelin Ayakkabısı Modelleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.