beylikdüzü escort

Skip to main content

2017 Panduf Modelleri

2017 yılının panduf modelleri renkli ve desenli türleri ile yine kadınların ayaklarını ısıtacak. Daha çok ufak figürlerden meydana gelen panduf desenleri renkleriyle kış mevsiminde içinizin de ısınmasını sağlayacak.

1- Puantiye Desenli Panduf Modelleri 

Puantiyeli panduflar 2017 sezonunun gözde panduf modellerinden biri. Ayaklarınızı sıcacık tutacak olan puantiyeli panduflar bileklerinizi kapatan modelleri ile ev içinde şık görünmenizi kolaylaştıracak.

30027

2- Ponponlu Ayrıntılı Panduf Modelleri 

Ponponlu panduflar aynı zamanda kurdela detaylarıyla son derece sevimli bir görüntü çizerler. 2017 yılında tüylü modelleriyle de göz dolduracak olan ponponlu panduflar  kurdela detaylarıyla da şık görüntüyü artırır.

Ponpınlu-tüylü-çocuk-panduf-modeli

3- Örgü Detaylı Panduf Modelleri 

Örgü detaylı panduflar dış kısmında yer alan örgü çeşitleri ile kış mevsimine son derece uygun panduf modellerindendir. Kazaklarınızın yüzeyine uyum sağlayacak bu pandufları kış mevsiminin soğuk günlerinde ayağınızdan çıkaramayacaksınız.

Bayan-ev-panduf-modelleri

4- Çiçek Desenli Panduf Modelleri 

Çiçek desenli panduflar kış mevsiminde de yaz enerjisini taşımak isteyen kadınlar için ideal panduf modellerini oluşturuyor. Dış yüzeyde yer alan renkli çiçekler panduf giyerken kış mevsiminin soğuk günlerinde içinizin açılmasını sağlayacak.

30001

5- Çizgili Panduf Modelleri 

Çizgili panduf modelleri renk bloklarından meydana gelen panduf çeşitlerini içerir. Renkler birbiriyle uyumlu ve zıt şekilde bir araya getirilmiştir. Renkli ve belli bir düzene sahip desenlerle süslenmiş panduflar istiyorsanız; çizgili panduf modellerini tercih edebilirsiniz. Renkli pandufların bazı modellerinde yer alan ponpon detayları bu tip panduflara sevimli bir hava kazandırır.

30004

6- Hayvan Figürlü Panduf Modelleri 

Hayvan figürlü panduf modelleri çizgi film kahramanlarını seven ve çocukluk yıllarına dönmek isteyen kişiler için oldukça ideal. Yeni sezonun genç kızlar tarafından en çok tercih edilecek panduf modellerinden biri. Sevimli ineklerin oluşturduğu hayvan figürlü panduf modelleri renkli halleriyle de beğeninizi kazanacak. Hayvan figürlü panduf modellerinin üzerinde yer alan renkli detaylardan biri de; fiyonk ve şapka detayı. Bu tip detaylarla hayvan figürlü pandufları daha çok seveceksiniz.

erkek-dişi-inekli-bayan-panduf-modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Kırşehir araç kiralama Kırşehir evden eve nakliyat Kocaeli evden eve nakliyat Konya evden eve nakliyat Kütahya evden eve nakliyat Malatya evden eve nakliyat