Skip to main content

2017 Siyah Çanta Modelleri

2017 sezon çantalarının; elde, omuzda ve sırtta kullanılabilecek pek çok modeli mevcut. Tarzınıza ve yaşınıza uygun siyah çanta modellerini yeni sezonda  sokak modasında sıklıkla göreceksiniz. 2017 sezonu içinde en çok kullanılacak çantaları sizin için derledik.

1- 2017 Klasik Siyah Çanta Modelleri 

2017 yılının klasik siyah çanta modelleri gold metalik detayları ile yine göz kamaştırıyor. Kısa sap ayrıntısına sahip olan bu çantalar klasik kıyafetlerinizle oldukça uyumlu. Arkadaş toplantılarında, ofis ortamında ve gündüz davetlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz çantalar arasında yer alıyor.

siyah-canta-modelleri1433769009_153163240

2- 2017 Çapraz Siyah Çanta Modelleri 

Genç kızların severek kullandıkları çapraz çanta modelleri siyah renkleriyle kıyafetlerinize uyum sağlayacak. Siyah beyaz sportif kıyafetlerle bir arada kullanabileceğiniz bu çantalar aynı zamanda püskül detayları ile de en çok kullanılan çantalar arasında yer alacak. Altın zincir detayı yeni sezonda siyah çapraz çantalarda sıklıkla kullanılacak.

siyah-zincirli-midi-canta-modelleri-2014

3- 2017 Siyah Sırt Çantası Modelleri 

Yeni sezonun sportif olarak en çok tercih edilen modellerinden biri de; sırt çantaları olacak. Siyah sırt çantaları zımbalı ve rahat modelleriyle klasik olmayan her yerde kullanabileceğiniz çantalar içinde bulunuyor. Bu çantaların isteseniz daha küçük modellerini de tercih edebilirsiniz.

Bayan-Siyah-Deri-Sırt-Çanta

4- 2017 Siyah Abiye Çanta Modelleri 

Şık geceler için itina ile hazırlanmış abiye çanta koleksiyonlarında şık tasarımlar yer alıyor. Taşlarla süslenmiş olan çantalarda büyük ve küçük taşlar parlaklıkları ile çantaları daha şık bir hale sokuyor. Abiye çantalarda elle tutulan modeller olduğu gibi zincirli modeller de yer alıyor.

 

images

5- 2017 Siyah Günlük Çanta Modelleri 

Günlük çantalar hemen hemen her ortamda kullanabileceğiniz çanta modellerinden meydana gelir. Dışarıda sıklıkla görülen genellikle belli bir forma sahip olmayan çantalar siyah veya renkli halleriyle kıyafetlerinize eşlik eder. Büyük ve salaş şeklinde olan siyah çantalar günlük modelleri ile içine eşyalarınızı rahatlıkla koyarak kullanabileceğiniz çantalar içinde bulunuyor. Bu çantalarda yine püskül detaylar ve gümüş renkli metaryeller de yer alıyor. Klasik detaylardan uzak olan günlük çantaları sportif kıyafetlerle de kullanabilirsiniz.

2015-çanta-trendleri-büyük-deri-çanta-modeli

1 yorum “2017 Siyah Çanta Modelleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.