Skip to main content

2017 Söz Kıyafetleri

2017 söz kıyafetleri zarafet içeren ayrıntılarıyla donatılmış elbiselerden oluşuyor. İp askı modeli söz kıyafetleri sezonun en sevilen elbiseleri arasında bulunuyor. Bununla beraber kadın vücudunu daha estetik gösteren 2017 söz kıyafetleri renkleri ile de göz kamaştırıyor.

1- Sezonun moda renkleri arasında yer alan mor, lacivert ve saks mavisi gibi söz kıyafetleri etek ucunda yer alan tül detaylarıyla farklı ayrıntılar içeriyor. Balık etek modelinden oluşan söz kıyafetlerinde kalın askılar titizlikle kullanılmış. Tül detaylı ve pileli söz kıyafetleri sezonunun popüler söz kıyafetleri içinde bulunuyor.

Abiye Kiyafetler 2

2– Normal elbiseler üzerine dantelle hareketlilik kazandırılarak tasarlanan söz kıyafetleri şık olmasının yanı sıra oldukça modern bir görünüme sahip. Yalınlığı seven kadınlara hitap eden dantel detaylı söz kıyafetlerinde kumaşlar yine sakin renklerden meydana geliyor. Bisiklet yaka ve diz üstü söz kıyafetlerinde dantel detaylardan faydalanılmış.

663352879dd38ab0b39886305966acf8

3-Nostaljik görünümlü kayık yaka söz kıyafetleri 2017 sezonunda göz kamaştıracak. Saks mavisi bu kıyafetlerde en popüler renk. Üst kısmı dantel alt tarafı kumaşdan meydana gelen nostaljik söz kıyafetlerini giyerken aynı renk şapka aksesuarı kullanmayı deneyin.

En-Güzel-Söz-İçin-Elbise-Modelleri-2016-337x400

4- Bedenine güvenen kadınlar yeni sezonda dantelin gücünden faydalanarak daha zayıf görünecekler. Vücudu saran ve tamamen dantelden oluşan bu elbiselerde kruvaze detaylar ve V yaka detayları bir arada kullanılmış. Vücuda oturan tasarımlar içeren elbiselerde belde yer alan bant detaylar oldukça şık bir duruş sergiliyor.

ince-bedenliler-icin-soz-kiyafetleri

5- Pullu ve simli söz kıyafetleri dikkat çekici görünmek isteyen kadınların ilk tercihi olacak. Straplez ve balık etek detayına sahip olan bu elbiselerde simler vücudunuzu daha hoş gösterecek.

uzun straplez abiye elbise örnekleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.