Hamam Otu Yağı Mucizesi

İstenmeyen tüyler herkesin baş belası olmaya devam ediyor.Bunların çözümüne yönelik hergün karşımıza farklı farklı ürünler çıkmakta.Epilasyon,lazer doğal yöntemler gibi birçok yöntem karşımıza çıkmakta.Bunlardan bir tanesi de HAMAM OTU YAĞI.Bir diğer adıyla Hürrem’in hamam otu yağı.

 

Hamam otu yağı satış sitelerinde ürün hakkında aşağıdaki bilgiler veriliyor;

“Hürrem hamam otu yağı ilk kullanımın ardından tüyleri yarı yarıya döker, sonraki kullanımlarda ise tüyleri tamamen yok eder. Hamam Otu bugüne kadar alışagelmiş yöntemlerin dışında doğadaki saf haliyle tüy dökücü özelliğe sahip bir bitkidir. Osmanlı döneminden bugüne özellikle Tunus, Fas ve Cezayir’de ki kadınlar tarafından tüy dökücü olarak kullanılmaktadır.”

İstenmeyen tüylerden acı çekmeden, uğraşmadan tamamen kurtulmanızı sağlayacağını iddia eden hamam otu yağı çok cazip görünüyor değil mi?

Acısız,ağrısız yöntemlerle istenmeyen tüylerden kurtulmak isteyenler için önemli alternatif  Hamam Otu Yağı…

Gelin biraz da hamam otu yağı kullananların yorumlarına bir göz atalım:

“Ben büyük kızım için aldım, diğer yöntemlerle ya daha sert çıktı ya da canı çok yandı.. Lazer epilasyon falan da maliyetli, önce bunu bir deneyelim dedim. Önce hem azaldı hem de zayıfladı tüyleri, şimdi nerdeyse hiç kalmadı. Kesinlikle tavsiye ederim”

“ben 1 ay önce aldım, iyiki almışım. Karınca yağı falan yıllarca bir sürü şey kullandım ama bugüne kadar hakkaten işe yarayan bir bu oldu.”

“Ben fiyatı çok uygun bir deneyeyim ne olacak dedim, aldım ve çok da iyi yapmışım, acayip memnun kaldım. Bacaklarımda kullanıyorum, 3 kere uyguladım. Artık incecik kaldılar, neredeyse yok gibiler!”

Bu yazı 208 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz