Skip to main content
8-Adimda-Bronz-Bir-Tene-Sahip-Ol-resim

8 Adımda Bronz Bir Tene Sahip Ol!

Yazın geldiği şu günlerde, kadınlar arasında bronzluk konuşulmaya başlandı. Sizlerde sağlıklı ve doğal bronzluk istiyorsanız bu isteğinize 8 adımda sahip olmanız mümkün. Sözü daha fazla uzatmadan, ilginizi çekeceğini düşündüğüm önerilere geçelim.

Havuç tüketin!

Güneşlenmeden önce havuç ya da havuç suyu tüketirseniz, daha kolay bir şekilde bronz bir tene sahip olursunuz.

Pleeling yapın!

Güneşlenme öncesi yapacağınız iyi bir keselenme; sizi ölü derinizden arındıracağından, daha kolayca istediğiniz ten rengine kavuşacaksınız. Böylece vücudunuzdaki her yer eşit oranda güneşlenecektir.

Suda Bronzlaşın!

Hızlıca bronzlaşmak istiyorsanız, deniz kenarında ya da denizin içinde bronzlaşın. Güneş ışınları suda daha çok yansıma yapacağından, deniz yatağında güneşlenmek, istediğiniz sonuca daha kısa sürede ulaşmanızı sağlayacaktır.

saglikli-bir-sekilde-bronzlasmak-icin-resim
Sağlık Bir Şekilde Bronzlaşmak İçin Öneriler

Kreminizi tazeleyin!

Sağlıklı bir şekilde bronzlaşmak için her yarım saatte bir güneş kreminizi tazelemelisiniz. Bu şekilde cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korurken, aynı zamanda cildinizin lekelenmesini önleyeceksiniz.

Farklı pozisyonlarda güneşlenin!

Her 30 dakikada bir farklı bir pozisyona geçin. Bu şekilde derinizin yanmasını önlerken, aynı zamanda vücudunuzun her yerinin güneş ışınından faydalanmasını sağlarsınız.

Bol su için!

Hem sağlığınız için hem de parlak bir bronzluğa sahip olmak için bol su içmeniz gerekmekte. Su içerek derinizin nem oranını artırırken, vücudunuzdan toksinlerinde atılmasını sağlamış olursunuz.

Kalıcı bronzluk!

Eğer kalıcı bronzluk istiyorsanız, güneşlenme sonrası sadece ılık bir duş alın ve nemlendiricinizi sürün. Duş esnasında kese yapmaktan sakının.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.