Skip to main content

Erkek Modasında Trend Abbate Gömlek Modelleri

Senelerdir Türkiye’de erkek gömleği üretimi yapan öncü firmalar arasında yer alan abbate gömlek modelleri  kaliteli kumaşlarıyla, kesimiyle, dikimiyle erkek giyimin tercih edilen parçaları arasında yer almaktadır. Hemen hemen her yaşta, her tarzda erkeğin kullanmaktan vazgeçemeyeceği gömlek modelidir. Hatta son dönemlerde maskülen tarzı seven bayanlar da erkek gömlek modellerini kombinleyerek kullanmaktadır.          Yani erkek gömleği üretiyor diye abbate gömleği sadece erkeklerin kullanması gerekmemektedir. Kendine yakıştıran herkes istediği gibi kullanabilir.

Abbate gömlek tek bir tarzı yansıtan gömlek modelli değildir. Hemen her tarzda üretim yapmaktadır. Klasik tarz da da gömlek üretirken, spor tarzda da gömlek üretmektedir. Her sezon ve mevsimde kullanabileceğiniz şekilde üretilen kumaştaki gömlekleri kombinlerken renk uyumu, kumaşın tarzı, pantolonun modeliyle hoş stil sahibi bir görünüm elde edebilirsiniz.  Kareli bir abbate gömlekle altında keten veya gabardin bir pantolon ve altına spor kumaş ayakkabı ile kombinleyerek spor bir tarz elde edebilirsiniz. Düz renk bir abbate gömlekle kumaş veya gabardin bir pantolon altına kundura ayakkabı, kravat ve kumaş pantolon kemeri ile klasik bir tarz oluşturmuş olursunuz.

Renk renk desen desen bir çok çeşitte gömlek üretimi yapılmaktadır. Erkek gömlekleri yıllardır hayatımızda yer alan ve hiç bir şekilde eksilmeyecek sezonların en çok alınan, kullanılan, üretilenlerindendir. Erkek modasının vazgeçilmezi  dolayısıyla her zaman ve her şekilde olacak bir parçalardır.

Erkek Modasında Trend Abbate Gömlek Modelleri Resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.