Skip to main content

Abiye Çanta Modelleri

Abiye çantalar şık gecelerin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alır. Giydiğiniz kıyafetlere uygun farklı biçimlerde tasarlanan abiye çantalarda model veya renk olarak değişik türde modeller yer alır. Kıyafetlerinize uygun renkte olan abiye çantalar giydiğiniz harika elbiseleri ortaya çıkaran aksesuarlardandır.

1- Rugan Abiye Çanta Modelleri

Abiye çanta türleri içinde rugan ve parlak yüzeyleri göz kamaştıran renkli çantalar kıyafetlere uyum sağlayan çanta türlerindendir. Sade görünümlü elbiselerde daha şık görünen bu çantalar zincirli veya zincirsiz modelleri ile elde taşınabilir. Üzerinde boncuklardan broş olan abiye çantalar sade kıyafetlerle kullanılmalıdır.

 

zarif-abiye-canta-modeli

2- Taşlı Abiye Çanta Modelleri 

Taşlı abiye çanta modelleri siyah kumaş yüzeyin üzerinde parlak taşlar bulunan abiye çantalardan oluşur. Çantanın açma kapama yerinde yoğun olarak görülen taş detaylar çantaya şık bir hava kazandırır. Daha çok omuza asmak için zincirli detaylarla bir arada kullanılır.

abiye-çanta-modelleri-2016

3- Pullu Payetli Abiye Çanta Modelleri 

Abiye çantalarda küçük pul ve payetlerden oluşan yüzeyler bu çanta türlerini daha şık gösterir. Kare görünüme sahip olan bu çantalar elde tutularak kullanılır. Siyah renkli olan çantaların siyah abiye elbise ile kullanılması daha uygundur. Gösterişsiz bir şıklık sergilemek için bu çantaları kullanabilirsiniz.

392

4- Parlak Abiye Çanta Modelleri 

Parlak görünümlü abiye çanta modellerinde dış kısım tamamen taşlardan meydana gelir. Üst kısmı taşlarla süslenen bu çantalarda zincir gibi detaylar yer almaz. Bu nedenle kullanmak için elde tutulması uygundur. Renk olarak açık tonlarda olduğu için saks mavisi, kırmızı ve mor gibi renklerle bir arada kullanılır.

2014-abiye-çanta-modelleri

5- Gold Renkli Abiye Çanta Modelleri 

Gold renkli abiye çanta modellerinde dış kısım tamamen altın renginden meydana gelir. Bu çantalarda zincir detaylar çantanın omuz kısmında da kullanılmasını kolaylaştırır. Üst kısımda farklı ayrıntılara yer verilen çantanın dört bölmeye ayrılmış ve parmaklara geçirmek için kullanılan farklı bir tasarımı vardır. Bu kısımda yer alan büyük taşlar çantanın şık halini pekiştirerek tarzınızı özgün kılar.

2013-Altın-Renkli-Abiye-Çanta-Modelleri-38

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.