Abiye Saç Modelleri 2015 Tasarımları

Abiye Sac Modelleri 2015 Tasarimlari Resimleri

Özel davetlerde, gala gecelerinde, nişan, düğün ve mezuniyet törenlerinde giydiğimiz kıyafet kadar  saçımızı nasıl yapacağımız da önemli bir konu. Saç tasarımları, klasik modellerin yanı sıra her yıl farklılaşarak bize ilginç örnekler sunuyor.

Yeni sezon abiye saç modelleri

Abiye saç modelleri 2015 yılında olduğumuz şu günlerde modern bir çizgide ilerliyor. Daha sade ve basit modellerin tercih edildiği, doğallık arayışında olduğumuz abiye saç modelleri tercih eder olduk. Örgünün en sade saçı bile hareketlendirdiği zarif abiye saç modelleri 2015 yılının gözdesi. Su dalgası formu, topuzda da açık saçta da abiye saç modelleri bayan deyince akla ilk gelenlerden.

Peki abiye saç modelleri nasıl yapılır? Diyelim yakın bir arkadaşınızın nişan töreni var ve siz hem şık hem de sade bir saç modeliyle katılmak istiyorsunuz.  Öncelikle iri maşa kullanarak bütün saçınıza su dalgası formu uygulayın. Saçınızı yanlamasına ikiye ayırın. Üst kısımda önden ikiye ayırarak tekrar ikiye ayırın. Ortada kalan kısmı sıkıca tepeden toplayın ve hafif kabartarak parça parça tokalayın. Önde aldığınız iki parça saçı örerek ense kökünde birleştirin. Altta kalan kısmı ise ister açık kullanın ister üstteki topladığınız saça ek yaparak kullanın. Harika bir topuz elde edeceksiniz.

Bu yazı 302 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz