Skip to main content
Kedili-Tac-Modelleri-Resim

Aksesuarda Son Trend: Kedili Taçlar

Aksesuar modası öylesine hızlı ilerliyor ki, her geçen gün yeni trendler çıkıyor. Şıklığınızın tamamlayıcısı olan aksesuarda son trendler neler, sizlere bunlardan bahsedeceğim.

Hatırlayacaksınız ki bir dönem tavus kuşu tokalar, taç modelleri ve küpeler oldukça moda idi. Şimdilerde ise Japon tasarımcı Campanella, gerçek boyutlarda kedi figürünü taç ile birleştirerek, ortaya çok ilginç bir aksesuar çıkardı. Kedili taç olarak adlandıracağımız bu aksesuarı yakından tanımaya ne dersiniz.

Kedili Taçlar Sıradanlıktan Sıyrılmak İsteyenler İçin!

Sıradanlıktan sıyrılıp bir o kadarda iddialı olmak istiyorsanız, bu taçlardan kullanmaya ne dersiniz. Önümüzdeki günlerde hemen herkesin başında görebileceğimiz bu kedili taç modelleri sayesinde, sanki herkes başının üstünde kedi taşıyor hissine kapılabilirsiniz. Gerçek boyutlarda çalışılan kedi figürü size biraz abartılı gelebilir ama marjinal olmak isteyenler için bu aksesuar birebir diyebilirim.

Moda dünyasında farklı farklı akımlar çıksa da, her kes kendine yakışanı seçmeli bence. Klasik bir kişiliğe sahipseniz; başınızda kedili bir aksesuarla dolaşmanız, arkadaşlarınız tarafından belki yadırganabilir. Fakat kıpır kıpır ve neşeli bir ruh haline sahipseniz, bu akımdan nasibinizi alın bence.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.