Skip to main content
Asimetrik Elbise Modelleri 2016 Resimleri

Asimetrik Elbiselerde 2016 Esintisi

Sizleri farklı ve şık kılabilecek asimetrik elbiseler bu yıl çok moda. Bu elbiseler ile harika kombinler yapabilir, hızlıca şıklığa kavuşabilirsiniz.

Asimetrik Elbise Modelleri

Bu yıl asimetrik elbise modelleri öylesine iddialı ki, bu model ile yıldızı barışmayanları bile etkileyeceği kesin. Bazılarınız bu elbisenin nasıl bir model olduğunu bilmeyebilir. Eğer içinizde asimetrik elbise nedir diye soranlar olursa, peşim peşin sorunun yanıtını vereyim. Bu elbiselerin bütün sihiri, uç kısmında saklı diyebilirim. Diğer elbiselerden ayırt edici özelliği, bu elbiselerin uç kısımlarının şekilli oluşu. Sizler için birbirinden güzel asimetrik elbise modellerini seçtim. Resim galerimizden etraflıca inceleyebilirsiniz.

Modeli ile dikkat çeken asimetrik elbise, birçok parça ile kullanılabilir. Benim size önerim; zaten kendinden hareketli olan bu elbiseyi, mümkün olduğunca sade aksesuarlarla kullanmanız. Bu şekilde göz yormayan bir şıklık oluştururken, aynı zamanda kendinize has bir tarzınız olmuş olur.

Bu şık elbiseleri istediğiniz ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz fakat platform ayakkabılar ile kullanmamaya özen gösterin. Hiç olmazsa abartılı platformlardan uzak durun.

Asimetrik Elbise Resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.