Skip to main content

Aşka yapılan ufak dokunuşlar

Aşkın işlenmiş hali diyorum ben onlara. Pırlanta, mücevher, tek taş… Herkesçe bilindiği gibi bunlar biz kadınların aklını başından almaya yetiyor. Aslında bizi bu kadar etkileyen ne pırlantanın maddi değeri ne de ışıltısı. Bizim aklımızı başımızdan almayı sağlayacak şey bu küçük hediyelerin aşkı simgeliyor olması.Doğanın en güzel halinden gelen elmasların işlenmesiyle oluşan pırlantalar antik yunandan günümüze aşkı, sevgiyi, tutkuyu temsil ederek gelmiştir.

Biz kadınları da en çok etkileyen bu değil midir zaten? Bir kadına seni seviyorum demenin en güzel yolu olan tek taşların her zaman en özel anların hediyesi olması, onları bizler için değerli yapan bir diğer özelliktir.Tek taş olmadan yapılan bir evlilik teklifi düşünebiliyor musunuz? Her Elmas eşsizdir ve hepsi birbirinden farklıdır. İşte bu yüzden eşinize hediye etmeni sen herkesten farklı ve benim için eşsizsin demeniz anlamına gelir.Tek taşın fiyatının da çok bir önemi yoktur aslında. 20.000 TL ye tektaş bulabilirken 1.000 TL ye bulmanız da mümkün. Burada önemli olan aşkınızı en saf haliyle sunmanız ve sevdiğinizin yüzünde ki mutluluğun sizin kalbinize yaptığı ufak dokunuşlardır.

Aşka aşık kadını kendine aşık etmek bir erkek için en zor şeylerden birisidir. Aldığınız tek taş yada pırlanta kolye ile eşinizin size olan aşkını ve tutkusunu arttıracağınız kesindir. Aşkın en saf halini yaşamak için siz de tek taşları tercih edebilirsiniz.

admin

Hayat dolu,neşeli araştırmayı seven ve araştırdıklarını etrafındakilerle paylaşan uçuk şahıs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.