Skip to main content

B-FİT NEDİR? B-FİT ZAYIFLATIR MI?  

B-fit son zamanların bayanların gözdesi konumuna gelen frençayzing sistemi ile çalışan spor merkezidir. Alışılmışın dışında farklı bir sistem uygulayan B-fit üyeleri sonuçlardan oldukça memnun görünüyor. Bilhassa kendi deneyimim her ne kadar kısa da olsa ben de bu yolculuğa başlamış bulunmaktayım. Sıkıcı spor salonu havasından çok uzak olan 30 dakikalık bir çalışma çerçevesinde başarılı sonuçlar elde ediyorsunuz. Nasıl 30 dakika da bu sonuç elde edebilir ki diye araştırmaya başladım ve başarı öykülerini bir bir okudum. Antrenörlerle detaylı konuşmalar ışığında ikna oldum. Anahtar kelime irade ve devamlılık olduğunu keşfettim. Bu keşif sayesinde de B-fit üyesi olarak sağlıklı yaşama adım attım. Form da kalmak, ideal kilo da olmak bir yana sağlıklı yaşamın paha biçilmez olduğunun farkında isek az tüketim çok hareket sayesinde daha mutlu ve yaşam kalitemizin daha yüksek olduğu bir hayata ne dersiniz?

B-fit nedir
B-fit nedir

 

B-fit ile nasıl zayıflanır?
B-fit ile nasıl zayıflanır?

Spor salonlarında saatlerdir vakit öldürmeye gerek kalmadığını B-fitle tanıştıktan sonra anlayacaksınız. Üyeler arasında kilo kaybı ve incelme çetelesi tutulması ise sizi kilo kaybetmenizde destekleyecek. B-fit’in yağ yakan özel makineleriyle kendinizi zinde ve daha hafif hissedeceksiniz.

B-fit hakkında incelme var ama kilo kaybı yok diyenlerin çoğunlukta olduğunu gördük. Bu söylem üzerine araştırma yapalım dedik; gerek B-fit antrenörleriyle yaptığım görüşmede gerekse bilhassa kendim yaptığım araştırmalarda katılımcıların sadece B-fite katıldıklarını düzenli bir diyeti takip etmedikleri söyleniyor. Eğer her ikisini de düzenli bir şekilde uygulandığında hedefe ulaşmış oluyorsunuz. Hem incelme hem kilo kaybı ile yeni bir vücuda sahip oluyorsunuz.  Zayıflamak ne sadece yemeyerek ne de sadece spor yapılarak elde edilebilir. Her ikisi de düzenli bir şekilde hayatımızda olduğu sürece başarıya ulaşırız.

B-fit ile zayıflamak mümkün mü?
B-fit ile zayıflamak mümkün mü?

B-fit’in diğer spor merkezlerinden farkı siz belirli aletler dayatıp monoton bir şekilde bunları yapacaksın demiyor. Antrenörün birebir uygulamalı ilgisi sizi sürekli takipte bırakıyor. Can sıkıntısı yaşamadan uygulama çok hızlı bir şekilde ilerlediği için zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.

Her geçen gün şube sayısı artan B-fit merkezlerinde ek olanak olarak talep dâhilinde zumba veya oryantel seansları da oluyor.  Eğer sizde günün stresini atma zumbada deliler gibi eğlenmek istiyorsanız şimdiden sizlere hoş vakitler dilerim.

Unutmayınız ki, istemek başarmanın yarısıdır. Sadece bir yerden başlamak gerekir. Bir kez de o çok sevdiğimiz tatlıyı yemeyerek zayıflamayı deneyelim değil mi?

admin

Hayat dolu,neşeli araştırmayı seven ve araştırdıklarını etrafındakilerle paylaşan uçuk şahıs

1 yorum “B-FİT NEDİR? B-FİT ZAYIFLATIR MI?  ”

  1. Yakınlarıma makalelerinizi tavsiye ediyorum. Sanal dünyada bulunan uydurma bilgiler çok fazla. Dürüst platformların tanıtımını ziyaretçiler yapmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.