Balık kesim kolsuz abiye modelleri

Paylaş
 

Her türlü özel davetin vazgeçilmezi abiyeler, günümüzde artık daha sade tasarımlarla siz bayanların beğenisine sunulmakta. Özellikle abartılı işlemeler ve taş detaylarından kaçınan bu abiye modellerinin en çok beğenilenleri ise şöyle:

Balık kesim kolsuz abiye modelleri:

Hiçbir dantel işlemenin yahut taş detayının görülmediği, tamamen tasarım harikası olan bu modellerde genellikle saten gibi parlak kumaşlar kullanılmakta. Gerdan bölgesini açıkta bırakan ve omzun hemen altında birleşen kol yapıları ve etek kesiminde tercih edilen balık modeli, abiyenin kuyruklu ve kuyruksuz gibi iki şekilde sunumu, birçok kadını cezbediyor. Gerçekten de, özelikle koyu kırmızı, siyah, lacivert gibi renklerle tasarlandığında, kişiye inanılmaz kadınsı bir görünüm veren bu modeller aynı zamanda zarafetten ödün vermeyenler için de muhteşem bir seçim olmaktadır.

Kısa etekli straplez abiyeler:

Kısa prenses eteklerin yahut yine kısa fakat bol dökümlü mini eteklerini straplez bir üstle birleştiği kısa etekli abiyeler, daha heyecanlı bir görüntü oluştururken; renkli kişiliklerin vazgeçilmezi. Üst kısımda özellikle göğsü kapatan bölümde görülen taş işlemeleri de abartılı olmadığı takdirde, kişiye hoş bir hava katacaktır. Akla gelebilecek her türlü rengin kullanıldığı bu abiyelerde genellikle siyah kumaş ve altın yahut gümüş renkli işleme iplikleri tercih ediliyor.

Transparan modeller:

Bütün bir vücudu sıkıca saran abiyelerde, omuz, sırt, göğüs, bel gibi bölgelerinin transparan bir kumaşla örtülmesi yahut tüm vücutta kullanılan transparan kumaşın göğüs, kasık, popo gibi bölgelerde yoğun işlemelerle aynı bölgeleri kapatması sonucu tasarlanan bu modeller daha cesur bayanlar için üretiliyor. İnanılmaz seksi bu modelleri, her yerde kullanamayacağınızı söylemek de yersiz olmaz.

Balık kesim kolsuz abiye modelleri resimleri

Bu yazı 280 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz