Skip to main content

Balık Sırtı Saç Modelleri

Balık sırtı saç modeli örgü stilini seven kadınlar için şık bir saç şeklidir. Daha çok yaz günlerinin favori saç şekillerinden biri olsa da; kış mevsiminde de balıkçı yaka kazaklarla estetik bir görüntü sağlar.

1- Alttan Örgülü Balık Sırtı Saç Modeli

Balık sırtı saç modelini aşağıdan örerek tepeye kadar topuz şeklinde kullanabilirsiniz. Daha çok uzun saçlı kadınların kullandığı bu model topuz tasarımını son derece şık gösterir.

 

NEW YORK, NY - FEBRUARY 12: A model walks the runway at the Badgley Mischka Fall 2013 fashion show during Mercedes-Benz Fashion Week at The Theatre at Lincoln Center on February 12, 2013 in New York City. (Photo by Frazer Harrison/Getty Images for Mercedes-Benz Fashion Week)

2- Taç Şeklinde Balık Sırtı Saç Modeli 

Balık sırtı saç modelleri içinde taç şekli verilmiş tasarımlarda bulunmaktadır. Şık davetlerin bir numaralı saç şekillerinden olan taç şeklindeki balık sırtı saç modelleri daha çok açık renk saç tiplerinde estetik görünür. Bu saç şeklini şık bir makyajla tamamlayarak kullanabilirsiniz.

orgu_sac

3- Yandan Balık Sırtı Saç Modeli 

Yandan balık sırtı saç modellerinde yan örgü yapılarak uzun saçlar zarif bir şekle sokulur. Bu saç tiplerinde ombre saç renkleri daha hoş görünür. Askılı elbiselerle ve günlük olarak kullanabileceğiniz hoş bir saç modelidir.

balik-sirti-sac-modelleri

4- Önden Balık Sırtı Saç Modeli 

Önden balık sırtı saç modelleri spor saç tasarımları içinde sayılır. Gündelik kıyafetlerle bir arada kullanılabilen önden balık sırtı saç modelleri büyük gözlüklerle ve spor kıyafetlerle en çok kullanılan saç modellerinden biridir. Önden balık sırtı saç modelleri yine açık renk saçlarda kendini gösteren bir saç tipidir.

spor-orgu-topuz-modelleri-2014

5- İkili Balık Sırtı Saç Modeli 

İkili balık sırtı saç modelleri farklı bir görünüm arayan kadınlar için ideal saç tiplerinden biridir. İkili balık sırtı modelleri açık renk saçlarda modelini ortaya koyar. İkili balık sırtı saç modelleri genç kızların daha daha küçük yaştaki kızların uyguladığı okullarda kullanılan saç modellerinden biridir. İki yana ayrılmış saçlar üç kısma ayrılarak saçlar örülür ve arka kısımda örüldükten sonra serbest bırakılır.

indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.