Skip to main content

Banyonuzda Olması Gerekenler Nelerdir?

Evimizin belki de en temiz yeri olması gereken banyolarımıza ne kadar önem veriyoruz? Onların yenilenmesine, modernize edilmesine ne kadar özen gösteriyoruz? Şayet banyoda değişikliğe gidilecek olsa, hangi ürünler değiştirilmelidir? Diğer bir deyişle, banyo ürünleri nelerdir?

Banyo ürünlerini Banyo Gereçleri, Banyo Set & Aksesuar, Banyo Tekstili ve Kişisel Ürünler olmak üzere 4 ana kategoride inceleyebiliriz.

Banyo Gereçleri

                Bu kategoride aksesuar sepetleri, ayna setleri, banyo aynaları, banyo güvenlik ürünleri, banyo köşe ve rafları, banyo tabureleri, banyo ve ecza dolapları, çamaşır sepetleri yer almaktadır.

Banyo Set & Aksesuar

                Bu kategoride banyo setleri, diş fırçalıkları, diş macunu kapları, duvara monte sıvı sabunluklar, kağıtlık ve havluluk, kapaklı kovalar, klozet kapakları, pamuk kutuları, sabunluklar, sıvı sabunluklar, tuvalet fırçaları yer almaktadır.

Banyo Tekstili

                Bu kategoride aksesuar havluları, banyo halıları, banyo havluları, banyo paspasları, banyo perdeleri, bornoz & aile setleri, havlu terlik, perde boru ve halkaları ve peştamal & plaj malzemeleri yer almaktadır.

Kişisel Ürünler

                Bu kategoride banyo kokuları doğal bakım sabunları, doğal bakım ve koku sabunları ve parfüm ve şişeler yer almaktadır. Kişisel bakım ürünleri dekorasyona dahil edilmeseler de, bu ürünlerin durduğu dolap / üçgen tel dekorasyona dahil edilmelidir.

Bu yazımızda sizlere banyo ürünleri nelerdir sorusunun yanıtını vermeye çalıştık. Banyonuzu dekore edeceğiniz zaman hangi parçalarla iş yapacağınızı bilmeniz, o işte başarılı olmanıza fayda sağlayacaktır.

Banyonuzda Olması Gerekenler Nelerdir? Galerisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.