Skip to main content

Basen Eriten Mucizevi Hareketler‏

 

 

 

 

 

Yaz geldi gidiyor yoksa siz hâlâ bölgesel kilolarınızdan şikayetçi misiniz?Belki de yıllardır hepimiz aynı dertten muzdaribiz ama eylem de gerekli performansa geçemiyoruz. Basen eriten fonksiyonlu kremlere haplara yalan yanlis bir sürü bütçe ayırıyor uz belki ama düzenli spor hangimizin hayatında var?Çalışan veya anne olan hanımlar zaman var mı dediğinizi duyar gibiyim. İşte bende sizlere spor kadar yorulmayacağınız sadece önemli hareketleri anlatacağım. Yapmanız gereken gününüzün sadece 15 dakikasını bu hareketlere ayırmak.sonuç mu sonuç kesinlikle başarılı.Düzenli olarak uyguladığınız takdirde beden sayınızın düştüğünü sıkılaştığınızı göreceksiniz.

Basen eriten 7 anahtar formülümüz:

1. Basen bölgesinin eritilmesi için birinci hareketimiz şekildeki gibi 3×10 şeklinde yapmanız tavsiye edilir.

2. İkinci aşamada resimde de göreceğiniz gibi elleriniz belinizdeyken yere doğru çökme hareketini de 3×10 seklinde yapmanız tavsiye edilir. Bu hareketle arka kısım fazlalıklarınızdan kalıcı olarak kurtulmanız için formüle eklenmistir.

 

3. Üçüncü aşamada ise resimde görüldüğü gibi yana dogru uzanarak hareket şeklini almalısınız.Bu hareketi çok yapmak değil doğru yapmak makbuldür.Bu hareketi yaparken dizinizi asla bükmemeniz gerekir.3×10 şeklinde uygulayabilirsiniz.

4. Sırt üstü uzanıp hareket şeklini alıp yine aynı sayıda uygulayabilirsiniz.Bu hareketi yaparken de dizlerinizin bükülmemesine dikkat etmelisiniz. Bu hareket aynı zamanda karın kaslarınızı da harekete geçirecektir.

 

5.Bu aşamada çapraz olarak dirsekleri dizinize değdirme egzersizi yer almaktadır. 3×10 şeklinde uygulayacağınız çok yararlı bir hareket.

 

6. Bu egzersiz kalça basen karın sıkılaştırmak için çok faydalı olup düzenli yapıldığı takdirde kesinlikle sonuç alırsınız.

 

7.Basen eritme formülü muzun son egzersizi esnetme egzersizidir. Bu hareketi yaparken olabildiğince sağa ve sola esnemeye calisIn.

 

Basenlerinizle barışık olmak istiyorsanız geç kalmadan hareketlerle tanışın derim. Hepinize kolay gelsin.

admin

Hayat dolu,neşeli araştırmayı seven ve araştırdıklarını etrafındakilerle paylaşan uçuk şahıs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.